Naujienos

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Optibet I lygoje „Neptūnas“ viešėjo sostinėje, kur susitiko su Vilniaus „Žalgirio B“ vienuolike. Po neblogo, bet nesėkmingai pasibaigusio pirmojo kėlinio, klaipėdiečiai pertraukos metu rūbinėje padarė labai rimtas išvadas ir antroje pusėje sužaidė lyg iš natų. Iš karto po pertraukos du V.Šulžickij įvarčiai išvedė komandą į priekį, o rungtynių pabaigoje pergalę daugiau nei akivaizdžiai įtvirtino B.Goupy ir D.Matihin. Pergalė rezultatu 4:1 (0:1) ir iš sostinės grįžtame geros nuotaikos. Dabar jau standartiškai statistika ir judame į trumpą rungtynių apžvalgą.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Optibet I lygoje „Neptūnas“ namie su „Panevėžio B“ vienuolike pasidalino po tašką. Rungtynės buvo aktyvios, gyvos ir intriga išsilaikė iki paskutiniųjų mačo minučių. Scenarijų galėjo būti ne vienas ir ne du, bet galutinis rezultatas nuaidėjus teisėjo švilpukui užfiksavo lygybę – 2:2 (1:1) ir komandos pasidalijo po tašką. Rezultatas galbūt ne toks kokio norėjome, bet kažkuria prasme jis dėsningas.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Optibet I lygos rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo ilgai lauktą pergalę rezultatu 3:0 (0:0) nukaudami jaunuosius atstovus iš Šiaulių. Pilnose emocijų, kortelių ir įtampos rungtynėse praktiškai visą antrą rungtynių pusę mažumoje žaidę uostamiesčio futbolininkai sugebėjo parodyti charakterį ir iškovoti pelnytą pergalę. Varžovų treneris po rungtynių apgailestavo, kad žaidimas antroje rungtynių pusėje turint vieno žaidėjo persvarą jo komandai padarė „meškos“ paslaugą. Komanda per daug orientavosi į puolimą apnuogindama gynybą, o tuo puikiai pasinaudoję aikštės šeimininkai, greitose atakose juo skaudžiai nubaudė.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Optibet I lygos rungtynėse Kauno rajone viešėjęs uostamiesčio klubas iškovojo pelnytai tris taškus. Visas rungtynes ramiai, kantriai gynyboje  rungtyniavęs „Neptūnas“ iškovojo pergalę rezultatu 1:0 (1:0), vienintelį rungtynių įvartį pelnė prie komandos neseniai prisijungęs Centrinės Afrikos Respublikos rinktinės žaidėjas – K.Namnganda, kuriam tai buvo antrasis tikslus smūgis šio sezono Optibet pirmos lygos kovose.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Optibet I lygos 18 turo rungtynėse Kretingoje klaipėdiečiams vėl nudžiuginti savo sirgalių nepavyko. Pralaimėtas pajūrio derbis „Minijos“ ekipai rezultatu 2:0 (1:0). Tai buvo jau trečiasis komandos pralaimėjimas iš eilės, po kurio turnyrinėje čempionato lentelėje reikalai nepagerėjo.

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Debreceno g. 37-125, Klaipėda
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“