Naujienos

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Pirmajame kėlinyje įgyto pranašumo klaipėdiečiams išsaugoti nepavyko. Klaipėdos „Neptūno" ir Mažeikių „Atmosferos“ akistata baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis - 3:3.

Nuo pirmųjų minučių aikštėje dominavę klaipėdiečiai savo dominavimą labai greitai pavertė įvarčiais. Jau trečiąją rungtynių minutę tolimu tiksliu smūgiu klaipėdiečius į priekį išvedė Neilas Urba. Apsukų nemažinę klaipėdiečiai vienuolikta rungtynių minutę padvigubino persvarą. Savo įvarčių sąskaitą „Neptūno“ gretose atsidarė Denis Matihin. Ir nors kėlinio viduryje „Atmosferos“ žaidėjams pavyko sušvelninti rezultatą, kėliniui artėjant link pabaigos gavęs idealų komandos draugo Lev Son perdavimą dviejų įvarčių persvarą atstatė Maksim Lukashevich ir komandos išėjo ilsėtis pirmaujant klaipėdiečiams 3:1.

Antrajame kėlinyje suaktyvėję svečiai ir beveik visą didžiąją antrojo kėlinio dalį vykęs apylygis komandų žaidimas turbūt ir būtų pasibaigęs klaipėdiečių pergale. Bet likus iki rungtynių pabaigos dešimčiai minučių po svečių pakelto kampinio ir sumaišties klaipėdiečių baudos aikštelėje, svečių žaidėjas tiksliu smūgiu sušvelnino rezultatą iki minimumo. O įkvėpti sėkmės svečiai iš Mažeikių dar labiau suaktyvėjo, ir vienos greitos atakos metu sugebėjo dar kartą pasiųsti kamuolį į Mato Daškaus ginamus vartus bei išlyginti rezultatą. Nors abi komandos pergalei išplėšti turėjo dar beveik septyneta minučių, tačiau iki finalinio teisėjo švilpuko rezultatas nepakito ir komandos šį kartą išsiskyrė taikiai.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Antrojoje Klaipėdos „Neptūno“ ir Vilniaus „Riterių“ B dvikovoje pergalę nulėmė vienintelis svečių pelnytas įvartis nuo 11 metrų žymos.

Nuo pat rungtynių pradžios ir beveik visą pirmą kėlinį dominavęs apylygis komandų žaidimas ir didesnė kamuolio kontrolė aikštės viduryje apčiuopiamo rezultato nedavė nei vienai, nei kitai komandai. Pirmajam kėliniui artėjant link pabaigos sėkmė nusišypsojo jau svečių komandai. Teisėjo paskirtą 11 metrų baudinį sėkmingai realizuoja svečių komandos żaidėjas Ernestas Andriušis. Prabėgus dar kelioms minutėms svečių komanda gauna dar vieną „dovanėlę“. Klaipėdiečiai atsidūria dar ir mažumoje, kuomet rungtynių teisėjas iš aikštės pašalina „Neptūno“ žaidėją Aurimą Skurdelį.

Net ir būdami mažumoje, klaipėdiečiai antrajame kėlinyje padidino rungtynių tempą ir sukūrė keletą labai pavojingų momentų prie svečių vartų, tačiau įvarčiais progų paversti nepavyko. Atkakliai ir kibiai gynęsi svečiai iš Vilniaus išsaugojo sau palankų rezultatą iki rungtynių pabaigos ir iš uostamiesčio išvyko su trimis iškovotais taškais.

Po rungtynių duotame interviu Klaipėdos „Neptūno“ vyriausiasis treneris Kęstutis Ivaškevičius gyrė savo auklėtinius už parodytą charakterį ir kovingumą, tačiau apgailestavo ir dėl kai kurių rungtynių arbitro sprendimų, kurie sukėlė ir tam tikrų abejonių.

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Taikos pr. 61a Klaipėda, LT-91182
Tel.: +370 678 44 333

El. p.: info@fcneptunas.lt

FK „Neptūnas“ © 2020 Visos teisės saugomos