Naujienos

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Klaipėdos „Neptūnas“ Panevėžyje vėl nepraleido įvarčio, bet kaip bebūtų gaila pergalės jiems tai neatnešė. Iš Aukštaitijos komanda grįžta su vienu tašku. 0:0 pasibaigusiose rungtynėse buvo visko: aršios vyriškos kovos, aibė neišnaudotų progų, bei mistiškai dingusio įvarčio. Sezonas dar tik prasideda ir nukabinti nosies dar nevalia, viskas laukia dar ateityje. O dabar trumpai apie rungtynes.

Panevėžio „Panevėžys B“ 0:0 Klaipėdos „Neptūnas“

Įvarčiai : Nėra

Įspėjimai: 4 min. A.Trakselis, 52 min. R.Lazdinauskas, 74 min. E.Pompilio, 88 min. A.Karvatskyi, 15 min H.Diawara, 21 min. D.Zubauskas

Teisėjas : Oskaras Pliuškys (Dovilai)

2024.03.17 Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos dirbtinės dangos stadionas Topsport 1 lygos rungtynės 2 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius : 55

Neptūnas“ : 89.D.Komža (GK), 2.D.Bondar, 4.N.Vyzdryk, 6.H.Diawara, 7.B.Goupy, 9.M.Rusys, 11.D.Zubauskas, 23.A.Skurdelis (K), 34.A.Kurakinas, 29.D.Jurgelevičius, 33.A.Ankudinovas

Atsarginiai : 71.P.Petkevičius (GK), 5.M.Velyvis, 10.O.Dovhyi, 13.T.Jonušas, 19.L.Barsteika, 24.A.Razvadauskas, 42.J.Vaitkus, 94.I.Paulius, 98.I.D.Omokhoa, 99.A.Gečas

Vyriausiasis treneris : Valdas Trakys

Panevėžys B“ : 13.D.Bukel (GK), 9.A.Jusys, 10.A.Trakselis, 11.R.Lazdinauskas, 14.D.Vaičekauskas, 16.K.Šonkevičius, 18.E.Puikis, 23.E.Dzinga, 30.R.Misiūnas (K), 77.I.Venckus, 97.A.Karvatskyi

Atsarginiai: 12.L.Ūsas (GK), 2.D.Gleveckas, 5.F.Pompilio, 7.R.Kulbis, 8.M.Pušnys, 20.M.Malatokas

Vyriausiasis treneris Povilas Lukšys

Rungtynės prasideda aukštu tempu ir jau nuo pirmųjų minučių verda įnirtinga vyriška kova. Tokia kova kokios ir laukėme. Pirmą rungtynių minutę gražiu perdavimu išvestas M. Rusys pasileidžia link vartų, bet iš po jo kojų gynėjai kamuolį kažkokiu būdu iškrapšto. Sekančioje atakoje darbo turi D. Komža. Skersuotą perdavimą link baudos aikštelės nutraukia minėtas klaipėdiečių vartų sargas. Dar po minutės aikštės viduryje „nukertamas“ mėlyną apranga vilkintis H. Diawara ir už tai rungtynių arbitras ištraukia pirmą geltoną kortelę šiame susitikime.

Komandos ir toliau žaidžia aktyviai, o jau devintą susitikimo minutę teisėjas už nelegalius veiksmus „Neptūno“ baudos aikštelėje prieš panevėžio ekipos žaidėją parodo rankos gestą į vienuolikos metrų žymą. Prie kamuolio stojęs „Panevėžio B“ ekipos vyriausiojo trenerio sūnus Nojus muša kamuolį į kairįjį vartų kampą, kurį nesunkiai atremia mūsų ekipos vartų sargas – D. Komža. Po sėkmingai pasibaigusio epizodo savų šansų ieško klaipėdiečiai, bet ieškodami nevengia pavojingų žaidimų prieš varžovus. Po vieno iš jų arbitras pirmą kartą duoda įspėjimą, o tam pačiam H. Diawara pakartojus neleistiną veiksmą antrą kartą jau rodo ir geltoną kortelę. Dar maždaug po penkių minučių perdavimą krašte gavęs B.Goupy nuskuba link varžovų vartų ir pelno pirmąjį įvartį, bet rungtynių arbitras į aikštės centrą komandų nesiunčia, nes įvartis yra neįskaitomas ir rezultatas švieslentėje nesikeičia. Mistiškai dingęs įvartis komandinės dvasios nepanaikina ir kova tęsiasi toliau. Dar vieną „pusprogę“ kėlinio viduryje turi „Neptūnas“. D. Zubauskas galva numeta kamuolį komandos draugui, bet A. Ankudinovo smūgis šiek tiek netikslus.

Po pertraukos „Panevėžys B“ kėlinį pradeda geriau ir per maždaug penkias minutes sukuria ne vieną pavojingą išpuolį. Laimei rezultatas nepakinta ir klaipėdiečiai be nuostolių atremia varžovų šturmą. Suaktyvėjęs uostamiesčio klubas sukuria epizodų, po kurių tiesiog belieka griebtis už galvos. D. Zubauskas ne pirmą kartą šiame susitikime išėjęs vienas prieš vartus nesugeba pergudrauti paskutinės jam likusios kliūties – varžovų vartininko ir taip, rodos, jau bręstančio įvarčio niekaip nesulaukėme.

Po kiek laiko varžovų baudos aikštelėje tikras sąmyšis, bet neatsiranda nei vieno žaidėjo vilkinčio mėlyną aprangą, kuris šia proga pasinaudotų. Tokių epizodų baigiantis pagrindiniam rungtynių laikui matėme dar ne vieną. Bet nei po vieno epizodo rezultatas lieka nepakitęs.

Po rungtynių vyriausiasis „Neptūno“ ekipos treneris V. Trakys apgailestavo, kad nepavyko išnaudoti aibės susikurtų progų ir kad šį kartą fortūna buvo ne mūsų pusėje. Reikia nenuleisti rankų ir dirbti toliau – sėkmė tikrai ateis. To tikimės ir mes, nes jau ateinantį penktadienį tos sėkmės prireiks – laukia dvikova su Kauno „Žalgirio B“ vienuolike Klaipėdos miesto dirbtinės dangos stadione. Rungtynių pradžia 19 val. Laukiame visų sirgalių palaikymo stadione!

Straipsnio autorius : Marius Mockus

Klaipėdos „Neptūnas“ sezoną pradėjo namų stadione pergalingai! Klaipėdiečiai pirmose „Topsport“ I lygos rungtynėse rezultatu 2:0 (1:0) nugalėjo po metų pertraukos į lygą grįžusius Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkus ir įsirašė pirmuosius tris taškus į savo sąskaitą. Vangiai rungtynes pradėję aikštės šeimininkai antroje rungtynių pusėje įsižaidė ir sezoną pradėjo gera gaida. Dabar trumpai, kelkimės dar kartą į rungtynes.

Klaipėdos „Neptūnas“ 2:0 Mažeikių „Atmosfera“

Įvarčiai : 23 min. H.Diawara, 65 min. B.Goupy

Įspėjimai: 49 min. D.Jurgelevičius, 90 min. M.Velyvis, 27 min. B.Pilipani, 51 min. S.Asano, 70 min. A.Mika

Teisėjas : Robertas Šmitas (Šilutė)

2024.03.08 Klaipėdos miesto dirbtinės dangos stadionas Topsport 1 lygos rungtynės. 1 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius : 100

Neptūnas“ : 89.D.Komža (GK), 2.D.Bondar, 4.N.Vyzdryk, 6.H.Diawara, 7.B.Goupy, 9.M.Rusys, 10.O.Dovhyi, 11.D.Zubauskas, 23.A.Skurdelis (K), 24.A.Razvadauskas, 29.D.Jurgelevičius

Atsarginiai : 93.P.Petkevičius (GK), 5.M.Velyvis, 13.T.Jonušas, 19.L.Barsteika, 26.A.Norvaišis, 27.O.Lubys, 33.A.Ankudinovas, 42.J.Vaitkus, 94.I.Paulius, 98.I.D.Omokhoa, 99.A.Gečas

Atmosfera“ : 1.L.Juška (GK), 4.A.Mika, 8.Y.Shapovalov, 10.B.Pilipani, 11.D.Gineitis (K), 15.S.Asano, 16.S.Vazquez, 19.S.Oh, 20.N.Šrederis, 23.A.Kirėjavas

Atsarginiai: 33.D.Lopez, 3.D.Stankus, 6.G.Sabaitis, 9.K.Najulis, 17.T.Fushimi, 21.I.Čiuta, 22.D.Stonkus, 71.A.Andriejauskas

Vyriausiasis treneris Marius Šluta

Visi su nekantrumu laukė sezono starto tiek žaidėjai, tiek sirgaliai. Ir štai ilgai laukta sezono uždanga pasikėlė.

Klaipėdiečiai nuo pirmų minučių atrodė vangiai ir visą žaidimo kontrolę atidavė į svečių rankas. „Atmosferos“ komanda žaidė drąsiai ir ramiai, nepuolė varžovų apnuogindami gynybos. Keli pavojingi momentai prie mūsų vartų jau pačioje rungtynių pradžioje parodė, kad klaipėdiečiams lengvų rungtynių tikrai nenusimato ir norint kreipti žaidimą sava linkme reikės kur kas stipriau paplušėti ne tik gynyboje, bet ir puolime. Kėliniui einant į antrą pusę įsidrąsino ir aikštės šeimininkai, bet jų veiksmai netenkino prie šoninės linijos neramiai mindžiojančio komandos vairininko: atakoje trūko ne tik daugiau drąsos bei gyvybingumo, bet ir tikslumo užbaigiant paskutinius veiksmus pelnant įvartį.

Netrukus susirinkę žiūrovai turėjo progą pakilti iš savo vietų, nes krito pirmasis šio sezono „Neptūno“ įvartis kurį pelnė komandos naujokas iš Senegalo – H.Diawara. Apskritai būtų galima pagirti šį žaidėją, nors treneris po rungtynių ir nesiryžo išskirti vieno ar kito aikštėje buvusio savo auklėtinio. Hamedas visų rungtynių metu buvo tikrai pastebima figūra ir kontroliavo žaidimą aikštės viduryje visų rungtynių metu.

Antrasis kėlinys prasidėjo visiškai kitaip uostamiesčio ekipai. Komanda parodė kitokį veidą: žaidė drąsiau, greičiau ir kūrė progas prie L.Juškos vartų. Įgavę pasitikėjimo po pirmojo įvarčio „Neptūnas“ galėjo daugiau „pasiūlyti“ galimai po pertraukos jau energijos stigusiems varžovams, ko pasekoje pavyko pelnyti ir antrą įvartį. B.Goupy pergudravo visus ir pasiuntė kamuolį į varžovų komandos vartų tinklą. Likęs mažiau nei pusvalandis turbūt negalėjo sukurti mums didelės intrigos, ką po rungtynių paminėjo ir varžovų treneris. „Neptūno“ keitimai dar labiau pagyvino žaidimą ir galutinai uždarė paskutinius dar kirbėjusius klausimus rungtynėse. Rungtynių arbitro švilpukas fiksavo „Neptūno“ pergalę rezultatu – 2:0. Klaipėdiečiai visiems susirinkusiems sirgaliams padovanojo pergalę pirmose oficialiose šio sezono rungtynėse.

Kitas rungtynes klaipėdiečiai žais kovo 17 d. Panevėžyje, kur susitiks su praėjusio sezono A lygos čempionų dublerių ekipa. Klaipėdoje žaidžiantį „Neptūną“ išvysime kovo 22 d. - priimsime Kauno „Žalgirį B“

Optibet I lygoje „Neptūnas“ namie su „Panevėžio B“ vienuolike pasidalino po tašką. Rungtynės buvo aktyvios, gyvos ir intriga išsilaikė iki paskutiniųjų mačo minučių. Scenarijų galėjo būti ne vienas ir ne du, bet galutinis rezultatas nuaidėjus teisėjo švilpukui užfiksavo lygybę – 2:2 (1:1) ir komandos pasidalijo po tašką. Rezultatas galbūt ne toks kokio norėjome, bet kažkuria prasme jis dėsningas.

Optibet I lygoje „Neptūnas“ viešėjo sostinėje, kur susitiko su Vilniaus „Žalgirio B“ vienuolike. Po neblogo, bet nesėkmingai pasibaigusio pirmojo kėlinio, klaipėdiečiai pertraukos metu rūbinėje padarė labai rimtas išvadas ir antroje pusėje sužaidė lyg iš natų. Iš karto po pertraukos du V.Šulžickij įvarčiai išvedė komandą į priekį, o rungtynių pabaigoje pergalę daugiau nei akivaizdžiai įtvirtino B.Goupy ir D.Matihin. Pergalė rezultatu 4:1 (0:1) ir iš sostinės grįžtame geros nuotaikos. Dabar jau standartiškai statistika ir judame į trumpą rungtynių apžvalgą.

Optibet I lygos rungtynėse Kauno rajone viešėjęs uostamiesčio klubas iškovojo pelnytai tris taškus. Visas rungtynes ramiai, kantriai gynyboje  rungtyniavęs „Neptūnas“ iškovojo pergalę rezultatu 1:0 (1:0), vienintelį rungtynių įvartį pelnė prie komandos neseniai prisijungęs Centrinės Afrikos Respublikos rinktinės žaidėjas – K.Namnganda, kuriam tai buvo antrasis tikslus smūgis šio sezono Optibet pirmos lygos kovose.