Naujienos

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Klaipėdos „Neptūnas“ pirmoje rungtynių pusėje niekaip nerado savo žaidimo, o antroje – viską sudėliojo į savo vietas. Klaipėdiečiai, savų žiūrovų akivaizdoje, iškovojo sunkią, bet labai reikalingą pergalę rezultatu 1:0 (0:0). Vyrai nugalėdami Vilniaus „BFA“ komandą, pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją, kuri sezono pabaigoje, kovojant dėl aukštesnių vietų čempionate, yra beprotiškai svarbi. Primename, kad  klaipėdiečiai pirmąją tarpusavio dvikovą Vilniuje buvo pralaimėję.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Šią savaitę finišuos Lietuvos studentų lygos sezonas, kuriame liko sužaisti vos vienerias rungtynes: susikaus pastarojo sezono čempionai – Vilniaus universiteto studentai bei antrą vietą turnyre užėmęs Vilniaus Gedimino technikos universitetas. 

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Klaipėdos „Neptūnas“ Optibet I lygos čempionate namie, daug jėgų pareikalavusiose rungtynėse, iškovojo dar vieną pergalę. Uostamiesčio futbolininkai po įtemptos ir dramatiškos kovos, rungtynių pabaigoje visgi palaužė svečių iš Kauno rajono pasipriešinimą. Klaipėdiečiai rezultatu 2:0 (0:0) įveikė „Garliavą“ ir toliau išlaiko pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje šiame sezone.

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Taikos pr. 61a Klaipėda, LT-91182
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“