Naujienos

Užtikrinta pergalė Kėdainiuose

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Vienuoliktasis Topsport pirmos lygos turas padovanojo dar vieną pergalę Klaipėdos „Neptūno“ sirgaliams. Klaipėdiečių du įvarčiai pirmoje rungynių pusėje garantavo užtikrintą pergalę Kėdainiuose prieš vietos „Nevėžio“ ekipą rezultatu 2:0 (2:0)

Kėdainių „Nevėžis“ 0-2 Klaipėdos „Neptūnas“

Įvarčiai : 14 min. J.Kasparavičius, 45 min. A.Ankudinovas

Įspėjimai: 61 min. R.Župerka, 64 min. A.Lukoševičius, 12 min. H.Diawara, 34 min. J.Kasparavičius, 45 min. D.Jurgelevičius,

Pašalinimai : Po rungtynių K.Rukuiža už nesportišką elgesį.

Teisėjas : Donatas Šimėnas (Vilnius)

2024.05.24 Kėdainių miesto  stadionas Topsport 1 lygos rungtynės 11 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius : 150

„Neptūnas“ : 71.P.Petkevičius (GK), 2.D.Bondar, 4.N.Vyzdryk, 6.H.Diawara, 7.B.Goupy, 10.O.Dovhyi, 23.A.Skurdelis, 29.D.Jurgelevičius, 33.A.Ankudinovas, 34.A.Kurakinas, 78.J.Kasparavičius

Atsarginiai : 89.D.Komža (GK), 5.M.Velyvis, 11.D.Zubauskas, 19.L.Barsteika, 24.A.Razvadauskas, 13.T.Jonušas, 42.J.Vaitkus, 94.I.Paulius, 98.D.Ilewbare, 99.A.Gečas, 27.O.Lubys

Vyriausiasis treneris : Valdas Trakys

„Nevėžis“ : 31.R.Bagdonavičius (GK), 5.U.Avizovas, 7.T.Horikoshi, 11.H.Yamada, 14.Y.Kasahara, 17.V.Skibiniauskas, 22.A.Lukoševičius, 23.N.Havryliuk, 35.R.Župerka, 91.M.Petkevičius, 99.K.Rukuiža

Atsarginiai: 34.R.Granauskas (GK), 8.A.Ter-Tovmasyan, 9.A.Slobodian, 10.J.Yoon, 13.L.Berednikovas, 25.A.Spontas, 30.M.Monkelis, 44.T.Aoyoma, 55.D.Morkūnas

Vyriausiasis treneris : Oleh Lutkov (Ukraina)

Kad rungtynės bus smagios parodo jau pirmoji aikštės šeimininkų ataka sužaidus vos 30 sekundžių. Po perdavimo į baudos aikštelę rimto darbo turi klaipėdiečių vartų sargas – P.Petkevičius jam netikėtai darbo sukuria pavojnga „Nevėžio“ komandos ataka. Klaipėdiečiai skolingi nelieka ir jau po maždaug penkių minučių rezultatas turėjo tapti 1:0 mūsų komandos naudai, bet kažkokiu mistiniu būdu netapo. Puikiai baudos aikštelėje išvestas – A.Kurakinas vienas prieš vartininką jo net dviem bandymais nepergudrauja ir rezultatas lieka nepakitęs. Bet kaip sakoma – gera pradžia puse darbo kažkuria prasme greitai šiose rungtynėse pasiteisina. Dar pora pavojingesnių atakų sukuria aikštės šeimininkai, o 14 – ąją rungtynių minutę savo žodį taria neptūniečiai. A.Kurakinas gražiu ir tiksliu perdavimu link baudos aikštelės suranda J.Kasparavičių o šio smūgis galva stiprus ir tikslus, kuris nepalieka jokių glimybių varžovų vartininkui. Po įmušto įvarčio žaidimas apsilygina, kėlinio viduryje „Nevėžio“ atstovas iš Japonijos - H.Yamada pabando užklupti P.Petkevičių nepasiruošusį, bet „Neptūno“ vartininkas vietoje. Kėlinį klaipėdiečiai „uždaro“ įvarčiu į rūbinę. Puikiai kampinį įžaidę mėlynai balti dar kartą pergudrauja varžovų gynybą ir A.Ankudinovo įvartis baigia pirmą rungtynių pusę.

Vertinant pirmą rungtynių pusę didelios intrigos antroje laukti turbūt nereikėjo, klaipėdiečiai visų rungtynių metu įrodinėjo, kad penktadienio vakarą jie atrodo tiesiog geriau ir šios pergalės tiesiog nusipelno. Intrigų šį kartą kurti nereikėjo, nes jų nebuvo iš ko. 67 – ąją rungtynių minutę B.Goupy galėjo galutinai pasiųsti į nokautą „Nevėžio“ ekipą kai po uždirbto vienuolikos metrų baudinio stojo prie kamuolio, deja rezultatas liko nepakitęs ir klaipėdiečių susikrautas dviejų įvarčių pranašumas pirmajame kėlinyje buvo pakankams kad į Klaipėdą grįžtume su dar trimis taškais. Dar vienas geras aspektas dėl kurio pasidžiaugė po rungtynių komandos treneris tai jog komanda nepraleido įvarčio ir gynyboje žaidė užtikrintai, nors ir teko daryti priverstinius perstatymus rungtynių metu, kuomet traumą patyrė vienas iš uostamiesčio komandos gynėjų – N.Vyzdryk. Jį pakeitęs – T.Jonušas kartu su komandą išsaugojo sausus vartus. Tai buvo ketvirtas toks mačas šiame sezone kuriame „Neptūnas“ išlieka neparaleidęs. Po šios pergalės „Neptūnas“ įsitaiso antroje Topsport pirmos lygos vietoje į priekį praleisdami tik Vilniaus „Riterius“ turinčius vienu tašku daugiau.

Sekančias rungtynes klaipėdiečiai žais lygiai po savaitės Jonavoje kur susitiks su turnyrinės lentelės kaimynais – „Be1“ futbolininkais.

Straipsnio autorius : Marius Mockus