Naujienos

Be variantų. „Neptūno“ puolimo uraganas nuplovė svečius iš Kauno rajono.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Klaipėdos „Neptūnas“ Topsport pirmos lygos tryliktajame ture Klaipėdoje užsuko vakarėlį ir įvarčių fiesta. V.Trakio treniruojama komanda namie rezultatu – 5:0 (2:0) nepaliko jokių šansų Kauno raj. „Hegelman B“ ekipai ir iškovojo įspūdingiausią pergalę šiame sezone. Pergalę, kuri tik dar labiau priartino prie čempionato turnyrinės lentelės viršūnės ir atsilikimą nuo pirmaujančios sostinės „Riterių“ komandos sumažino iki vieno taško. Pastarieji šiame ture krito svečiuose prieš Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

Klaipėdos „Neptūnas“ 5-0  Kauno raj. „Hegelman B“

Įvarčiai : 30 min. D.Zubauskas, 40 min. D.Zubauskas, 48 min. D.Ilevbare, 57 min. A.Kurakinas, 74 min. J.Kasparavičius

Įspėjimai: 25 min. A.Skurdelis, 51 min. D.Bondar

Teisėjas : Osvaldas Pliuškys (Dovilai)

2024.06.14 Klaipėdos miesto centrinis stadionas Topsport 1 lygos rungtynės 13 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius : 250

„Neptūnas“ : 71.P.Petkevičius (GK), 2.D.Bondar, 7.B.Goupy, 10.O.Dovhyi, 11.D.Zubauskas, 13.T.Jonušas, 23.A.Skurdelis, 29.D.Jurgelevičius, 33.A.Ankudinovas, 34.A.Kurakinas, 98.D.Ilevbare

Atsarginiai : 89.D.Komža (GK), 4.N.Vyzdryk, 5.M.Velyvis, 9.M.Rusys, 19.L.Barsteika, 24.A.Razvadauskas, 78.J.Kasparavičius, 94.I.Paulius, 99.A.Gečas

Vyriausiasis treneris : Valdas Trakys

„Hegelman B“ : 1.E.Urbonas (GK), 18.A.Jerinas, 19.D.Pašilys, 20.L.Jonaitis, 25.K.Keliauskas, 29.N.Grudis, 42.R.Sinkevičius, 60.M.Sendžikas, 63.N.Stelmokas, 66.P.Kukta, 87.T.Popiera

Atsarginiai: 16.S.Abou (GK), 23.M.Abramavičius, 27.A.Armalas, 70.G.Jonušas, 77.L.Matcarashvili

Vyriausiasis treneris : Tadas Vilkevičius

Kad rungtynės bus tokios lengvos ir paprastos – rungtynių pradžia tikrai nežadėjo. Keli pirmi varžovų priėjimai prie vartų buvo pavojingi ir klaipėdiečiai turėjo gerokai paplušėti. Prieš šias rungtynes komandos vyriausias treneris nerimavo, kaip savaitės pertrauką paveiks komandos žaidimą šiose rungtynėse. Priverstinė pertrauka ne visada į naudą tiek psichologiškai, tiek žaidybiniam ritmui. Neptūniečiai gerai įsiklausė į trenerių štabo pateiktas pastabas ruošiantis šiam mačui ir rungtynėms buvo nusiteikė atsakingai – sirgalių tikrai nenuvilė.

Rungtynių eiga paprasta: rimta kova vyko iki pirmojo įvarčio. Esant lygiam rezultatui varžovai kūrė progas ne prasčiau nei klaipėdiečiai, o ir tempą palaikė aukštą viso pirmojo kėlinio metu. Jauna energinga komanda nuo rungtynių pradžios laikėsi savo žaidybinio plano ir jų pavojingi momentai buvo sukurti disciplinuoto žaidimo dėka. „Neptūnas“ kėliniui persiritus į antrą pusę varžovų pastangas greitai sumažino ir D. Zubausko du įvarčiai dešimties minučių bėgyje komandas į rūbinę pasiuntė rezultatui esant 2:0.

V. Trakys pertraukos metu savo žaidėjams perdavė žinią, kad esant tokiam rezultatui rungtynės dar nelaimėtos ir klaipėdiečiai antroje pusėje išėjo su dar didesne motyvacija ir nusiteikimu. Komanda užgulė svečių vartus ir prabėgus vos kelioms minutėm pasiuntė dar vieną tikslų smūgį į vartus, po kurio įvarčio autorius D. Ilevbare visus susirinkusius sirgalius nustebino ir savo artistiniais sugebėjimais. „Salto“ tik dar labiau iliustravo vakarykštę komandos būsena. Prabėgus dar nepilnai dešimt minučių jaunasis klaipėdietis – A. Kurakinas muša jau ketvirtą įvartį į „Hegelman B“ vartus ir galutinai atsako visus klausimus, kurie buvo dar neatsakyti. Visiškai subyrėję varžovai kelia baltą vėliavą. Rungtynių pabaigoje J. Kasparavičius įtvirtina mėlynai baltų pergalę.

Visiškas dominavimas antroje rungtynių pusėje ir dar viena mūsų komandos pergalė. Didelis Ačiū visiems sirgaliams palaikiusiems komandą stadione.

Sekančias rungtynes klaipėdiečiai žais jau šį penktadienį birželio 21 d. 19 val. Gargždų miesto stadione, kur juos priims  „Banga B“.