FK „Neptūnas B“ naujienos

„Neptūno B“ komanda sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes su Gargždų „Banga B“

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Sausio 24 d., sekmadienį, „Neptūno B“ komanda, kuri ruošiasi LFF II lygos 2021 m. pirmenybėms, vyko į Gargždus žaisti kontrolinių rungtynių su Gargždų „Banga B“ komanda.

„Neptūno B“ komandos treneriai turėjo progą pirmą kartą išbandyti Klaipėdos futbolo akademijos „KFA“ ir „Neptūno“ klubo jaunimą ir žaidėjus, kurie yra šiuo metu klubo peržiūroje. Rungtynės baigėsi gargždiškių pergale 3:0.

DSC 0163
Tai pirmos „Neptūno“ dublerių kontrolinės rungtynės, o vėliau jaunuoliai dar sužais su Kretingos „Minija“, Plungės „Babrungu“ ir Vilniaus „BFA“, kurie, kaip ir šiandieniniai klaipėdiečių varžovai Gargždų „Banga“, ruošiasi LFF I lygos 2021 m. pirmenybėms.


Pasak „Neptūno“ klubo sporto direktoriaus Kęstučio Ivaškevičiaus, viskas vyksta pagal planą. Jaunimo pasirengimu jis patenkintas. Klubo jaunimas intensyviai ruošiasi sezonui nuo gruodžio pradžios, o netrukus savo pasiruošimą sezonui pradės ir „Neptūno“ klubo pirmos komandos žaidėjai.

DSC 0044

 

Futbolo klubas „Neptūnas“ 2021-iems metams siekia LFF I lygos licencijos ir LFF II lygos pirmenybių licencijos, kurioje žais pagrindinės komandos dubleriai – „Neptūnas B“ komanda.

 

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Debreceno g. 37-125, Klaipėda
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“