Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Mažai kas galėtų paneigti, kad Klaipėdos ir Gargždų komandų susitikimai yra patys atkakliausi, aistringiausi ir įdomiausi. Tai patvirtino ir sekmadienio vakarą vykusi tarpusavio dvikova.

173391316 1183563178773196 6659299943763967302 n

Osvaldas Čemertinas nuotr.

Abi komandos rungtynes Gargžduose pradėjo itin dideliu tempu. Sėkmingai apsigynę nuo pirmųjų šei-mininkų atakų, „Neptūno“ futbolininkai jau 21 minutę surengė greitą reidą dešiniuoju kraštu, atliko perdavimą į baudos aikštelę, kurį tiksliai „uždarė“ Lev Son, išvesdamas svečių komandą į priekį - 0:1. Likusį pirmo kėlinio laiką komandos nemažino žaidimo tempo, tačiau nė vienai komandai pasiekti įvarčio nepavyko ir komandos išėjo ilsėtis esant minimaliai svečių persvarai.

178053436 830921247497392 4203045621076895469 n

Antrąjį kėlinį kiek aktyviau pradėjo šeimininkų komanda, tačiau iki antrojo kėlinio vidurio „Neptūno“ gynybinių įtvirtinimų pralaužti nepavyko. Apmaudus įvartis buvo užfiksuotas 64 minutę, kai po šeimininkų pakelto kampinio „Neptūno“ vartininkas Matas Daškus gaudydamas skriejantį kamuolį į vartus, kartu su kamuoliu peržengė ir vartų liniją. Tačiau lygus rezultatas išsilaikė vos šešias minutes, kuomet buvęs šeimininkų komandos žaidėjas Jonas Bičkus tiksliu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į varžovų vartus ir vėl išvedė klaipėdiečius į priekį - 1:2. Po šio įvarčio šeimininkų komanda dar labiau padidino spaudimą, kurio pasekoje 75 minutę po „Neptūno“ vartininko Mato Daškaus atremto pirmojo smūgio, pakartotiniu smūgiu vėl išlygino rezultatą - 2:2. Ir tai dar nebuvo viskas šiose atkakliose ir permainingose rungtynėse. Likus žaisti apie septynias minutes už paskutinės vilties pražangą prieš save raudoną kortelę išvydo Martynas Velyvis, o baudos smūgį atlikęs varžovų žaidėjas pasiuntė kamuolį į Mato Daškaus ginamus vartus - 3:2. Per likusį rungtynių pagrindinį laiką Neptūno futbolininkams kelis kartus pavyko priartėti prie varžovų vartų, tačiau šeimininkai apsigynė ir rezultatas nebepasikeitė.

178812409 1105019416666032 2089833621580298176 n

Ištiksėjus pagrindinio laiko paskutinėms sekundėms rungtynių įtampa pasiekė kulminaciją, o toliau kaistančias aistras teisėjas ramino tik kortelėmis. Per papildomą laiką teisėjas parodė dvi geltonas, po vieną kiekvienos komandos žaidėjui, ir net dvi raudonas korteles „Neptūno“ komandos techniniam personalui. O netrukus nuaidėjęs ir finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo minimalią šeimininkų pergalę.

Sekančias Pirmos lygos 7 turo rungtynes namuose „Neptūnas“ žais su „Šilo“ ekipa gegužės 8 dieną, 18:00 val.