FK „Neptūnas“ naujienos

Labai atkakliose ir kovingose rungtynėse - lygiosios!

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Rungtynėse, kuriose susitiko dvi turnyrinės lentelės kaimynės, kaip ir reikėjo tikėtis, įtampa laikėsi iki pat rungtynių pabaigos.

Ir tik rungtynių pabaigoje praleistas įvartis neleido šeimininkams džiaugtis dar viena pergale.

Rungtynes abi komandos pradėjo apsikeisdamos greitais ir pavojingais išpuoliais tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų, tačiau nei vienai komandai pirmosiomis rungtynių minutėmis pasižymėti nepavyko.

Sužaidus rungtynėse šešiolika minučių savo meistriškumą dar kartą įrodė rezultatyviausias „Neptūno“ komandos žaidėjas Marius Papšys.Marius PapšysAlfredas Reivytis nuotr.

Gavęs puikų perdavimą baudos aikštelės prieigose, puikiu asmeniniu solo reidu suklaidino kelis varžovų gynėjus ir stipriu bei klastingu smūgiu pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Varžovų vartininkas buvo bejėgis ir šeimininkai jau priekyje 1:0. Vėliau dar ne kartą šeimininkai grasino varžovų vartams, tačiau baigiamosiose atakų stadijose pritrūkdavo tikslumo.

Realiausią progą išlyginti rezultatą svečiai turėjo pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą, kuomet varžovų žaidėjas išbėgo vienas prieš „Neptūno“ komandos vartininką Matą Daškų, bet pastarojo įveikti jam nepavyko.

Abi komandos išėjo ilsėtis esant minimaliam „Neptūno“ pranašumui.

Antrajame kėlinyje kaip ir reikėjo tikėtis svečiai tik didino savo aktyvumą, o šeimininkams daugiausiai teko neutralizuoti pavojingus varžovų išpuolius.

Nuo vieno tokių antrojo kėlinio viduryje dar kartą savo komandą išgelbėjo puikiai sužaidęs „Neptūno“ komandos vartininkas Matas Daškus.

Tačiau rungtynių laikui artėjant link pabaigos, likus vos tik tris minutes pagrindinio rungtynių laiko, vienas svečių išpuolis baigėsi tiksliu kamuolio perdavimu komandos draugui įkertančiam į „Neptūno“ baudos aikštelę, po kurio varžovų žaidėjas atsidūręs vienas prieš Matą Daškų jau buvo tikslus.

Ir nors „Neptūno“ žaidėjai turėjo ne vieną progą antrajame kėlinyje padvigubinti rezultatą, tačiau nuaidėjęs finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo lygiasias – 1:1.