FK „Neptūnas“ naujienos

„Neptūnas“ pratęsė bendradarbiavimą su „Dauparų žuvimi“

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

„Neptūno“ futbolo klube – puiki žinia, UAB „Dauparų žuvis“ pratęsė bendradarbiavimą. Sparčiai besiplečianti ir atsinaujinanti įmonė antrą sezoną rems futbolo klubą.

„Džiaugiamės antrus metus bendradarbiaudami su įmone, kuri mumis tiki ir suvokia, jog futbolas ne šiaip sau pramoga, bet ir garbė miestui, kad galime turėti komandą ir rungtyniauti dėl nugalėtojų titulo,– apie partnerius kalbėjo „Neptūno“ direktorius Tadas Vaitkus. – Dirbsime ir stengsimės dar labiau, kad šis palaikymas būtų pagrįstas pergalėmis ir gražiomis rungtynėmis.“

„Dauparų žuvis“ – įmonė, pradėjusi savo veiklą 1988 metais Dauparų gyvenvietėje, Klaipėdos rajone, nuo 10 darbuotojų ir kelerių parduodamų gaminių, per laiką išsiplėtė ir šiuo metu gali pasiūlyti savo asortimentą turintį virš 110 prekių, kurios keliauja ne tik į Lietuvos didžiuosius prekybos centrus, bet ir į kitas šalis.

„Norime, kad būtų vaikų, paauglių ir jaunimo sportinių veiklų tęstinumas, kad Klaipėda turėtų komandą reprezentuojančią miestą. Futbolas yra populiariausia ir žiūrimiausia  sporto šaka pasaulyje. Kadangi patys esame klaipėdiečiai, norime prisidėti ir remti šią sporto šaką bei komandą. Šis bendradarbiavimas yra socialinė atsakomybė, taip pat ir pavyzdys, paskatinimas prisijungti ir kitoms įmonėms“, – kalbėjo pagrindinis „Dauparų žuvies“ dalininkas Sigitas Ambrazevičius.

Virusas negailestingai palietė sporto klubų veiklas ir rėmėjų suradimas tapo ypač sudėtingas. Mėlynai balti dėkoja besitęsiančiai draugystei su „Dauparų žuvimi“. Praeitą sezoną LFF II lygoje „Neptūno“ komandos iškovotas sidabras įkvėpė drąsos pradėti pirmąjį sezoną aukštesnėje LFF I lygoje.

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Debreceno g. 37-125, Klaipėda
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“