FK „Neptūnas“ naujienos

Iš sostinės su maksimaliu taškų kraičiu!

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Kaip ir buvo galima tikėtis, rungtynės Vilniuje pareikalavo maksimalaus susikaupimo ir koncentracijos, o šių faktorių mėlynai baltų komandoje buvo daugiau.

Pirmaujanti komanda Vilniuje keitėsi net tris kartus, tačiau paskutinis ir lemiamas pasikeitimas priklausė jau mėlynai baltiems.

Rungtynių pradžia klaipėdiečiams susiklostė itin puikiai, kuomet jau devintą minutę debiutiniu šio sezono įvarčiu klaipėdiečius į priekį išvedė Erikas Vainoras. Kai atrodė, kad gera pradžia pusė darbo, vilniečiai taip nemanė. Trisdešimt septintą minutę realizavę 11 metrų baudinį, o dar po trijų minučių jau ir iš žaidimo pelnę įvartį, šeimininkai išėjo ilsėtis pirmaudami minimaliu skirtumu 2:1.

Antro kėlinio viduryje vilniečių žaidėjas Valdas Paulauskas pasižymėjo antrą kartą šiose rungtynėse. Kai rungtynių baigtis, rodos niekam nebekėlė jokių abejonių, klaipėdiečiai neprarado vilties. Per dvylikos antro kėlinio minučių atkarpą, „Neptūnas“ parodė vilniečiams kaip yra žaidžiamas tikras futbolas.

Lyg iš futbolo paslapčių vadovėlio, pirmiausia Jonas Bičkus sušvelnino atsilikimą iki 3:2, o tuomet savo įgūdžius pademonstravo rezultatyviasias klaipėdiečių žaidėjas Marius Papšys išlygindamas rezultatą 3:3. Galiausiai atėjo dar vieno debiuto akimirka, kuomet Aleksandr Fiodorov pelnė savo debiutinį įvartį ir trečią kartą privertė pasikeisti pirmaujančią komandą - 3:4. Per likusį rungtynių pagrindinį ir pridėtą laiką komandos nebepasižymėjo ir teisėjo švilpukas užfiksavo svečių iš Klaipėdos – „Neptūno“ pergalę!