FK „Neptūnas“ naujienos

„Civinity“ įmonių grupė tampa futbolo komandos „Neptūnas“ rėmėju

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Vos prieš metus susikūręs futbolo klubas „Neptūnas“ sulaukė naujų rėmėjų. Gegužės mėnesio pabaigoje buvo įtvirtintas bendradarbiavimas su sparčiai augančia tarptautine „Civinity“ įmonių grupe, kuri teikia platų aukštos kokybės paslaugų spektrą nekilnojamo turto objektų valdyme, priežiūros ir eksploatacijos srityje.

„Daugiau nei prieš 15 metų, pirmoji bendrovė „Vitės valdos“, vykdanti veiklą Klaipėdos mieste prisijungė prie „Civinity“ įmonių grupės. Verslo ištakos keliauja iš pajūrio, esame neabejingi Klaipėdos kraštui ir sporto bendruomenei, todėl ir ryžomės paremti dar nesenai įkurtą futbolo klubą“, – apie paramą „Neptūno“ futbolo klubui kalbėjo įmonės generalinis direktorius Deividas Jacka.

„Kaip žinote, futbolas Lietuvoje nėra toks populiarus ir mylimas kaip krepšinis, tačiau tai yra viena populiariausių sporto šakų ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje, todėl ją būtina plėsti ir garsinti Lietuvoje. Svarbiausias yra – nuoseklumas. Kad klubas augtų yra reikalingas visų klubo pusių suinteresuotumas ir loginė darbų seka. Pirmiausiai reikia pradėti ne tik nuo vietos, stadiono kokybės, o ir trenerių, personalo, kuris būtų pasiryžęs iš kiekvieno atėjusio žmogaus padaryti ne tik sportininką, bet ir perspektyvų žaidėją, kuris dirbtu ne tik kūnu, bet ir mintimis. O mes, rėmėjai, prisidėsime kiek tik įmanoma prie infrastruktūros tobulinimo pagal galimybes“, – apie bendradarbiavimą toliau tęsė D. Jacka.
DSC 0017

Klubo direktorius ir „KFA“ akademijos projektų vadovas Tadas Vaitkus džiaugiasi rėmėjo parama, kuri padės komandai išsikelti aukštesnius tikslus.
„Esame labai laimingi sulaukę tokio atsakingo ir į ateitį žiūrinčio rėmėjo paramos, kuris rūpinasi ne tik pagrindinės, bet ir vaikų komandos ugdymu, skatina plėtoti futbolo sportą ne tik Klaipėdoje, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų mintys ir tikslai sutampa, nes skiriame ypatingą dėmesį visiems prisijungusiems prie futbolo sporto ir siekiame suteikti kuo geresnes galimybes tobulėti, dirbti komandoje, kartu laimėti bei atrasti savo stipriąsias puses ir pritaikyti jas žaidime. Šių metų pagrindinis klubo planas pasiruošti kitais metais užimti aukščiausias vietas pirmoje lygoje, o kartu su rėmėjų pagalba dar labiau išryškėja šansas užsidirbti kelialapį į A lygos turnyrą ir kilti karjeros laiptais“, – teigia T. Vaiktus.

„Po kiekvienų rungtynių matydami komandos emocijas pergalių metu mes džiaugiamės kartu, nes tai yra didžiausias stimulas tobulėti ir siekti lyderiaujančių komandų aukštumų. Svarbiausia neprarasti tikėjimo, įvykus pralaimėjimui, o tai priimti kaip pamoką. Linkime klubui augti, stiprėti, o mes padėsime tai padaryti greičiau“, – savo įžvalgomis ir paskatinimu dalinosi naujasis „Neptūno“ futbolo klubo rėmėjas.DSC 0203 2

Šeštadienį Klaipėdos miesto centriniame stadione vykusiose rungtynėse įmonių grupės „Civinity“ generalinis direktorius Deividas Jacka ir klubo mecenatas Sigitas Ambrazevičius buvo pagerbti ir apdovanoti futbolo marškinėliais bei „Neptūno“ šalikais.

 

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Debreceno g. 37-125, Klaipėda
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“