FK „Neptūnas“ naujienos

LFF Hegelmann taurės antrojo etapo varžovas - Plungės „Babrungas“

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Burtai lėmė, kad antrajame LFF Hegelmann taurės etape Klaipėdos „Neptūnas“ susitiks su kita LFF I lygos komanda Plungės „Babrungu“.

Abi komandos gana nesunkiai įveikė LFF Hegelmann taurės pirmąjį etapą. Priminsime, kad plungiškiai Kybartuose rezultatu 1:3 iškovojo pergalę įveikdami LFF II lygoje žaidžiančią „Sveikatą“, o klaipėdiečiai vedami savo lyderio Mariaus Papšio Aukštaitijos sostinėje nepaliko jokių šansų kitai LFF II lygoje žaidžiančiai komandai - „Ekranui“, įveikdami juos rezultatu - 2:5. Marius Papšys tose rungtynėse net keturis kartus siuntė kamuolį į varžovų vartus.

Busimi antrojo LFF Hegelmann taurės etapo varžovai - Plungės „Babrungas“ šiemet po ilgesnės pertraukos sugrįžę į antrąjį pagal pajėgumą šalies futbolo divizioną, savo žaidimu maloniai džiugina ne tik savo klubo gerbėjus, federacijos bei kitus futbolo bendruomenės narius, bet net ir komandos vadovus. Prieš čempionato startą pasipildę keliais perspektyviais legionieriais plungiškiai vieną po kitos skina pergales ir ne be pagrindo taikosi į LFF I lygos medalius. Plungiškius į priekį veda įspūdingą formą demonstruojantis ir varžovų gynėjus bei vartininkus į neviltį varantis, šiuo metu rezultatyviausias LFF I lygos žaidėjas - brazilas Henrique Sarmengue Devens. Per 11 čempionato rungtynių šis žaidėjas jau yra įmušęs 14 įvarčių. Brazilo įvarčių skonį jau teko pajusti ir klaipėdiečiams. 2021 m. balandžio 17 d. Plungėje vykusiose LFF I lygos čempionato rungtynėse Henrique Sarmengue Devens atseikėjo net tris įvarčius į Mato Daškaus ginamus vartus, o rungtynes klaipėdiečiams teko pralaimėti net 5:1.

Ir jeigu už skaudų pralaimėjimą LFF I lygos čempionate klaipėdiečiai dar turės galimybę reabilituotis antrajame čempionato rate Klaipėdoje, tai LFF taurės rungtynių varžybų reglamentas tokios galimybės komandoms nesuteiks. Abi komandos turės tik vienerias tarpusavio rungtynes, per kurias turėtų išsiaiškinti, kuri komanda yra labiau verta žengti į trečiąjį LFF Hegelmann taurės etapą.

Ar tai bus šiuo metu rezultatyviausio LFF I lygos žaidėjo Henrique Sarmengue Devens vedamas Plungės „Babrungas“, ar mėlynai baltų komandos snaiperio Mariaus Papšio ir savų žiūrovų palaikomas Klaipėdos „Neptūnas“?

Todėl trečiadienio vakarą atvykite į Klaipėdos stadioną ir pamatykite tikrąjį futbolo spektaklį gyvai!

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Debreceno g. 37-125, Klaipėda
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“