FK „Neptūnas“ naujienos

Klaipėdiečiams nepavyko išsaugoti įgyto pranašumo

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Šeštadienio dvikovoje tarp Kretingos „Minijos“ ir Klaipėdos „Neptūno“ žiūrovai išvydo net tris vienuolikos metrų baudinius, tačiau visi rungtynių įvarčiai krito tik žaidimo eigoje, o fortūna šį kartą lydėjo šeimininkų ekipą.

Rungtynes ant Kretingos stadiono natūralios vejos komandos pradėjo aktyviai ir atkakliai, o įdomiausius rungtynių momentus žiūrovai išvydo jau nuo aštuonioliktos minutės. Klaipėdiečių baudos aikštelėje suklaidinęs kelis gynėjus varžovų žaidėjas Deividas Šiuša po kontakto su klaipėdiečių komandos gynėju uždirbo vienuolikos metrų baudinį. Tačiau prie vienuolikos metrų žymos stojęs Ričardas Šveikauskas neįveikė puikiai tame epizode sužaidusio klaipėdiečių vartininko Mato Daškaus. Jau po akimirkos kitoje aikštės pusėje klaipėdiečių žaidėją Joną Bičkų neleistinais veiksmais stabdo „Minijos“ vartininkas Eimantas Brezgys ir teisėjas skiria vienuolikos metrų baudinį jau į šeimininkų vartus. Prie kamuolio stojęs Marius Papšys atlieka ne patį geriausią baudos smūgį savo karjeroje ir rezultatas lieka nepakitęs. Prabėgus dar dešimčiai minučių jau klaipėdiečiai demonstruoja pavyzdinę ataką. Aurimas Skurdelis atlieka perdavimą į baudos aikštelę įkertančiam Jonui Bičkui ir nors pastarojo pirmąjį smūgį atremia šeimininkų vartininkas, tačiau antruoju bandymu Jonas Bičkus jau tikslus - 0:1. Kai atrodė, kad klaipėdiečiai tikrai laimės pirmąjį kėlinį, greitą išpuolį surengė ir šeimininkai, kurių atakos smaigalyje atsidūręs legionierius Ugochukwu Prince Odoh išlygino rezultatą ir komandos išėjo į pertrauką esant lygiam rezultatui 1:1.

DSC 0043

Ne ką mažiau įdomesni įvykiai ir intriga tvyrojo ir antrajame kėlinyje. Prabėgus vos kelioms pirmosioms antrojo kėlinio minutėms tiksliu smūgiu nuo skersinio šeimininkus į priekį išveda Valdas Jasmontas. Ir klaipėdiečiai dabar jau atsiliekančiųjų vaidmenyje. Tačiau prabėgus dar kelioms minutėms klaipėdiečiams atsiranda galimybė išlyginti rezultatą, kuomet šeimininkai nutraukia individualų Mariaus Papšio reidą baudos aikštelėje ir teisėjas nedvejodamas skiria vienuolikos metrų baudinį į šeimininkų vartus. Prie vienuolikos metrų žymos stojęs Jonas Bičkus sudrebina vartų konstrukciją, tačiau kamuolys vartų linijos nekerta. Tad šeimininkai vis dar išsaugo minimalią persvarą. Per likusį kiek daugiau nei pusvalandį klaipėdiečių pastangos išlyginti rezultatą įklimpdavo varžovų gynybiniuose gniaužtuose, o finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo minimalią, tačiau vis dėlto šeimininkų pergalę rezultatu 2:1.