FK „Neptūnas“ naujienos

Iš Kazlų Rūdos parsivežtas taškas

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Ir antrose tarpusavio rungtynėse Klaipėdos „Neptūno“ ir Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai išsiskyrė taikiai. Permainingose ir atkakliose rungtynėse įvarčių pasiekta nebuvo.

Nuo rungtynių pradžios didesnę iniciatyvą aikštėje rodę šeimininkai bandė įveikti svečių iš Klaipėdos gynybinius įtvirtinimus, tačiau patikimai ir užtikrintai rungtyniavę klaipėdiečiai neleido šeimininkams pasižymėti. Tiesa, ir „Neptūno“ futbolininkai neliko be savo progų. Kėlinio viduryje Adomo Ankudinovo išpuolį atrėmė vartininkas, o kėlinio pabaigoje iš kelių metrų Eriko Vainoro smūgiuotas kamuolys praskriejo vos keli centimetrai virš vartų.

Antrajame kėlinyje išsilyginus iniciatyvai puikią progą turėjo Martynas Vėlyvis, tačiau jo smūgiuotą kamuolį atmušė šeimininkų vartininkas. Dar po kelių minučių ir Egidijus Dusevičius smūgiu galva patikrino šeimininkų vartininko budrumą, tačiau pergudrauti vartininko nepavyko. Kėliniui einant link pabaigos šeimininkai dar bandė įveikti svečius iš Klaipėdos, tačiau patikimai žaidę gynėjai ir vartininkas Matas Daškus išsaugojo sausus vartus.

Tad po šių rungtynių mėlynai baltieji įsirašo dar vieną svarbų tašką turnyrinėje lentelėje ir išsaugo galimybę pakovoti dėl aukštesnių pozicijų.

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Taikos pr. 61a Klaipėda, LT-91182
Tel.: +370 678 44 333

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“