FK „Neptūnas“ naujienos

Du skirtingus kėlinius sužaidęs „Neptūnas“ grįžo su pergale iš Panevėžio

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Klaipėdos „Neptūnas“ Panevėžyje sužaidė du skirtingus kėlinius, bet tai nesutrukdė jiems iškovoti trečiąją pergalę iš eilės ir tai padarė vėl nepraleisdami įvarčio. Dėl geresnio įmuštų, praleistų įvarčių santykio „Neptūnas“ užkopė į pirmąja vietą Optibet 1 lygos turnyrinėje lentelėje.

Panevėžio „Panevėžys B“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 0:2 (0:2)

Įvarčiai: 35 min. A.Spyčius; 41 min. E. Dusevičius.

Įspėjimai: 38 min. M.Remeikis.

Teisėjas: Mantas Pormeckis (Panevėžys).

2022.4.03 Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos dirbtinės dangos aikštė

Žiurovų skaičius: 150

„Neptūnas“ : 89. D.Komža (GK), 2.E.Dusevičius, 8.S.Rakauskas (nuo 63 min 94.P.Zamurenko) 9.A.Raginis (nuo 63min 19.P.Lotužys) 10.ADovhyi, 11.A.Spyčius (nuo 63 min. 77.D.Matihin) 14.P.Juška (nuo 73min 31. J.Latakas) 23.A.Skurdelis, 26.D.Bondar, 28.G.Domkus (nuo 64 min 50. Y.Smirnov) 33.A.Ankudinovas
Atsarginiai : 1.E.Grudys (GK) 5.M.Velyvis, 19.P.Lotužys, 31.J.Latakas, 50.Y.Smirnov, 77.D.Matihin, 94.P.Zamurenko.

„Panevėžys B“ : 12.D.Šimkevičius, 2.A.Končius, 7.G.Žederšteimas (nuo 55 min. 24.E.Varnas) 8.R.Lunskis, 10.D.Jurgelevičius (nuo 61 min 79.P.Savėnas) 11.A.Trakšelis (nuo 46 min 18.D.M.Matikonis) 14.D.Vaičekauskas, 16.M.Remeikis (nuo 46 min 44.M.Malatokas) 17.N.Lukšys (nuo 82 min 9.J.Olišauskas) 77.E.Dzinga, 88.Ž.Baguška.
Atsarginiai: 1.D.Jurevičius, 9.J.Olišauskas, 18.D.M.Matikonis, 24.E.Varnas, 28.B.Jančys, 44.M.Malatokas, 79.P.Savėnas

Rungtynes geriau pradėjo „Panevėžio B“ ekipos futbolininkai pirmosiomis minutėmis rodė aktyvumą, bet „Neptūno“ futbolininkai ilgai nelaukę rado greitai kuo atsakyti jauniesiems kolegoms iš Panevėžio, perėmę iniciatyvą į savo rankas pradėjo spausti varžovus prie jų vartų.

Viena pavojinga ataka keitė kitą ir akivaizdžiai matėsi jog įvartis bręsta. Jis subrendo. 34-tą rungtynių minutę, po klaipėdiečių smūgio baudos aikštelės prieigose, kamuolį prieš save atmušė panevėžiečių vartų sargas D.Šimkevičius šalia jau tykojusiam A.Spyčiui. Jam tai buvo lengvas grobis ir jis išvedė į priekį savo komandą.

Antrojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo, nes jau po šešių minučių kamuolys antrą kartą suspurdėjo aikštės šeimininkų vartuose, iš krašto pakeltą A.Ankudinovo perdavimą „uždarė“ galvą kamuolį į vartus nukreipęs vidurio gynėjas E. Dusevičius ir į pertrauką komandos išėjo rezultatui esant jau 0:2.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė, „Neptūnas“ atidavė iniciatyvą varžovams, nors patys nepraleisdavo progos greitai užpulti, bet viskas taip lengvai ir paprastai, kaip pirmajame kėlinyje nesigavo. Varžovai tai pajutę stengėsi išnaudoti klaipėdiečių klaidas, po vienos iš jų netgi pavyko pelnyti įvartį, bet dėl nuošalės ir varžovų pražangos prieš vieną iš „Neptūno“ žaidėjų įvartis nebuvo įskaitytas.

Antruoju rungtynių kėliniu nelabai patenkintas buvo ir ekipos vyriausiasis treneris V.Trakys, turėjęs pastabų savo vyrams po rungtynių rūbinėje.

Iškovoję trečią pergalę iš eilės ir su devyniais taškais esantys „Neptūno“ futbolininkai pakilo į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje. Dėl geresnio įvarčių santykio, jie lenkia ir kitą savo varžovą Kazlų Rūdos „Šilą“ su kuriuo šį penktadienį balandžio 8 dieną kausis Klaipėdoje savų sirgalių akivaizdoje.

Visi sirgaliai laukiami Klaipėdos miesto centriniame stadione (dirbtinė danga) palaikyti savo miesto komandą. Su jumis iškovosime pergalę kartu! Už Klaipėdą! Už „Neptūną“!

Straipsnio autorius: Marius Mockus
Nuotrauka: P. Židonio