FK „Neptūnas“ naujienos

„Neptūnas“ namuose palaužė svečius iš Kretingos

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

„Neptūnas“ Optibet I lygoje, vienuoliktojo turo rungtynėse Klaipėdoje palaužė svečius iš Kretingos. Visas rungtynes kontroliavę mėlynai balti iškovojo pergalę rezultatu 2:0 (2:0). Po sunkesnių rungtynių klaipėdiečiai atrodė šviežesni ir labiau nusiteikę, ir tai pademonstravo Klaipėdos centriniame stadione susirinkusiems sirgaliams.

Klaipėdos „Neptūnas“ – Kretingos „Minija“ 2:0 (2:0)

Įvarčiai: 14 min. A.Raginis, 27 min. P.Zamurenko

Įspėjimai: 60 min. A.Ankudinovas, 84 min. D.Bondar, 20 min. D.Šiuša, 49 min. H.Meke Meyanga, 77 min. E.Mockus

Teisėjas: Mindaugas Jackus (Šiauliai)

2022.06.10 Klaipėdos centrinis stadionas Optibet I lyga. 11 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius: 150

„Neptūnas“: 1. E.Grudys (GK), 2.E.Dusevičius, 4.E.Matvieinko, 9.A.Raginis (nuo 64 min. 19.P.Lotužys), 10.O.Dovhyi, 14.P.Juška, 26.D.Bondar, 28.G.Domkus, 33.A.Ankudinovas, 77.D.Matihin (94 min. 42.J.Vaitkus), 94.P.Zamurenko (nuo 85 min. M.Velyvis)

Atsarginiai: 99.E.Anaškin (GK), 5.M.Velyvis, 19.P.Lotužys, 20.A.Vilavičius, 23.A.Skurdelis, 29.A.Fiodorov, 42.J.Vaitkus

Vyr. Treneris: V.Trakys

„Minija“: 1.A.Ahalarov (GK), 3.H.Meke Meyanga, 5.E.Mockus, 6.M.Joel Henri Gouhan, 7.D.Šiuša, (nuo 92 min. 25.E.Daugintis) 10.Y.Dimitriiev ( nuo 75 min. 8.D.Pipiras) 14.G.Vaniuchinas, 16.L.Gujis, 18.R.Rusys (nuo 80 min. 17.A.Pipiras) 10.V.Kazlauskas, 45.M.Gedutis

Atsarginiai: 22.M.Viluckas (GK), 8.D.Pipiras, 9.M.Keblys, 15.V.Jašmontas, 17.A.Pipiras, 20.K.Šalnis, 25.E.Daugintis

Vyr. Treneris: D.Žindulis

Klaipėdos „Neptūnas“ sugrįžo į savo stadioną su varžovai iš apatinės lentelės dalies. Po praeitą savaitę patirto pralaimėjimo klaipėdiečiams būtinai reikėjo reabilituotis prieš savus žiūrovus.

MB 4837

Planas, kurį žaidėjams aikštėje sukūrė V.Trakys, pasiteisino jau nuo pirmų minučių. Keli taktininiai perstatymai davė rezultatų. Pakankamai greitas įvartis nuėmė psichologinę naštą nuo komandos. O įvarčio laukti ilgai nereikėjo ir jau 14 rungtynių minutę varžovų vartus „atrakino“ A.Raginis.

MB 4410

Praleidę įvartį kretingiškiai stengėsi nekeisti žaidybinio plano. Vienas praleistas įvartis dar nieko nekeičia, bet mėlynai balti tuo apsiriboti neketino. Pakankamai kieta kova aikštelėje neleido pernelyg atsipalaiduoti. Į aktyvius klaipėdiečių P.Zamurenko ir A.Raginio veiksmus atsakydavo ir „Minija“, bet paskutinio vadinamo „užbaigimo“ varžovams pritrūkdavo.

MB 4446

Kaip sako sena gera patarlė futbole: „Nemuši tu – įmuš tau“ ir 27 minutę tą ir padarė P.Zamurenko 2:0. Antrasis įvartis dar labiau leido klaipėdiečiams pasijusti komfortabiliau ir to pirmajam kėliniui tikrai pakako. „Neptūnas“ į pertrauką išėjo užtikrintas.

MB 4569

Antrasis kėlinys prasidėjo keliomis pavojingomis atakomis, kuriomis apsikeitė komandos. Varžovams po pertraukos jautėsi buvęs aktyvus pirmas kėlinys, kuriame „Minija“ išnaudojo nemažas savo jėgų atsargas. Varžovų treneris, leisdamas pasireikšti jaunesniems savo komandos žaidėjams, bandė grąžinti tą jėgų trūkumą. Deja, kaip po rungtynių paminėjo strategas, to tikrai nepakako. Didesnės naudos iš savo jaunimo jis tikisi sezono antroje pusėje.

MB 4318

Kažkuo ypatingai antrasis kėlinys neišsiskyrė. Pirmoje rungtynių pusėje savo tikslus pasiekęs „Neptūnas“ nukeliavo prie dar vienos pergalės. Smagu, kad pavyko sugrįžti į pergalių kelią. Klaipėdiečiai, iškovoję tris taškus, kilstelėjo ir turnyrinėje lentelėje.

MB 4581

Dar labiau savo reikalus pagerinti „Neptūnas“ galės jau kitą savaitę. Sekantis varžovas  bus kovinga ir niekada nepasiduodanti „Šiaulių B“ ekipa. Šiauliečiai tikrai norės reabilituotis po vakar patirto pralaimėjimo svečiuose prieš  „Marijampolę city“ klubą. Rungtynės bus žaidžiamos birželio 19 dieną, sekmadienį, Šiaulių miesto stadione.

Straipsnio autorius: Marius Mockus