FK „Neptūnas“ naujienos

Skaičių magija su „Neptūnu” per pirmąjį čempionato ratą

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Sezonas įpusėjo, sužaista penkiolika turų. Kiekvieną turą ir jo skaičių pabandėme apžvelgti per skaičių prizmę: nuo pirmojo iki penkiolikto. Įdomus ir lengvas sezono pirmos pusės apibendrinimas – ką sako skaičiai apie „Neptūną”.

0 – Nulis. Jis irgi skaičius, o jis simbolizuoja vienintelį mačą šiame sezone, kuriame „Neptūnui” nepavyko „atrakinti” varžovų vartų, o tas laimingasis yra Vilniaus „BFA” klubas, kuriam klaipėdiečiai pralaimėjo 0:3.

1 – Vienas. Simbolinis skaičius. Pirmajame ture „Neptūnas” įmušė vieną įvartį arba tiek įmušė ir praleido po vieną su pirmą vietą užimančia Kėdainių „Nevėžio” komanda. Vienetų magija.

2 – Du arba antra. Tokią vietą užima „Neptūnas” turnyrinėje lentelėje arba tiek vidutiniškai įvarčių muša per vienerias rungtynes.

3 – Trys. „Neptūnas” sezoną pradėjo trimis pergalėmis iš eilės. Visos jos buvo iškovotos svečių aikštėse. Ir tiek kartų „Neptūnas” sužaidė lygiosiomis.

4 – Keturi. Tiek įvarčių įmušė komandos gynėjas E. Dusevičius arba tiek šį sezoną turime likusių legionierių. Visi jie iš Ukrainos.

5 – Penki. Tiek įvarčių „Neptūnas” įmušė į Gargždų „Bangos B” vartus. Tai buvo didžiausiu skirtumu iškovota pergalė šį sezoną. Rungtynės pasibaigė pergale 5:0. Ši kova buvo antrame čempionato ture.

6 – Šeši. Tiek įvarčių yra įmušęs rezultatyviausias „Neptūno” ekipos žaidėjas A. Raginis.

7 – Septyni. Tiek kartų šį sezoną „Neptūnas” žaidė išvykoje arba tiek įvarčių buvo įmušta rezultatyviausiose klaipėdiečių rungtynėse šį sezoną, kurios vyko gegužės 28 dieną Klaipėdoje.

8 – Aštuoni. Tiek rungtynių „Neptūnas” nepraleido įvarčio ir išlaikė „sausus” vartus.

9 – Devyni. Balas dešimtbalėje sistemoje, kuriuo galime įvertinti pirmąją „Neptūno” sezono pusę.

10 – Dešimt. Tiek pergalių jau šį sezoną turi iškovojęs Klaipėdos „Neptūnas”.

11 – Vienuolika. „Neptūnas” yra mažiausiai rotuojantis savo startinį vienuoliktuką iš visų čempionate žaidžiančių ekipų.

12 – Dvylika. Rečiausias skaičius „Neptūno” skaičių magijoje, bet jis yra. 12 – tiek rungtynių D.Komža stovėjo vartuose.

13 – Trylika. Tiek per pirmąjį čempionato ratą įvarčių praleido „Neptūnas”.

14 – Keturiolika. Tokį rungtynių skaičių sužaidė šie „Neptūno” futbolininkai: A.Skurdelis, D.Matihin ir E.Dusevičius.

15 – Penkiolika. Tiek rungtynių jau šį sezoną sužaidė mėlynai balti.

 

Straipsnio autorius: Marius Mockus

Nuotrauka: Matas Baranauskas

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Debreceno g. 37-125, Klaipėda
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“