FK „Neptūnas“ naujienos

Po pertraukos užsikūręs „Neptūnas“ iškovojo užtikrintą pergalę

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Klaipėdos „Neptūnas“ po čempionato pertraukos sugrįžo pergalingai į stadioną. V.Trakio treniruojami klaipėdiečiai po sunkesnio pirmojo kėlinio, antrajame įjungė aukštesnę pavarą ir nepaliko jokių šansų kaimynams iš Gargždų, nugalėdami „Bangos B“ ekipą įtikinama pergale 4:1 (1:1).

Šiose rungtynėse dubliu pasižymėjo A.Spyčius, po tikslų smūgį pridėjo komandos kapitonas A.Skurdelis ir gražuolį įvartį per save atlikęs M.Velyvis. Iškovojęs pergalę uostamiesčio klubas ir toliau pirmauja čempionate.

Klaipėdos „Neptūnas“ – Gargždų „Banga B“ 4:1 (1:1)

Įvarčiai: 14 min. A.Skurdelis, 36 min. R.Vėževičius, 54 min. A.Spyčius, 59 min. A.Spyčius, 82 min. M.Velyvis

Įspėjimai: 40 min. C.Odutayo, 89 min. D.Bondar, 34 min. M.Vainikaitis, 81 min. A.Mukauskas

Pašalinimai iš aikštės: 92 min. B.Juška (antra geltona kortelė)

Teisėjas: Ernestas Kemėža (Klaipėda)    

2022.08.05 Klaipėdos miesto centrinis stadionas Optibet I lyga. 17 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius: 300

„Neptūnas“ : 89.D.Komža (GK), 4.E.Matvienko, 8.C.Odutayo, 10.O.Dovhyi, 11.A.Spyčius (nuo 79 min. 77.D.Matihin), 14.P.Juška (nuo 79 min. 2.E.Dusevičius) 19.P.Lotužys nuo 64 min. 32.I.Paulius), 23.A.Skurdelis (K), 26.D.Bondar, 28.G.Domkus (nuo 8 min. 50.D.Jurgelevičius), 94.B.Goupy (nuo 64 min. 5.M.Velyvis)

Atsarginiai: 1.E.Grudys (GK), 2.E.Dusevičius, 5.M.Velyvis, 32.I.Paulius, 42.S.Juška, 50.D.Jurgelevičius, 77.D.Matihin

Vyriausiasis treneris: V.Trakys

„Banga B“ : 99.P.Petkevičius (GK), 2.A.Lūža (46 min. 28.B.Juška), 4.M.Vainikaitis (nuo 57 min. 26.T.Beržonskis) 8.M.Andrejev, 17.K.Brigiola (nuo 54 min. 87.N.Šimkus), 20.K.Toleikis, 21.K.Pliuškys, 27.J.Kerpė, 32.R.Vėževičius (nuo 79 min. 61.E.Rusteika) 66.A.Mukauskas, 88.E.Smulkys

Atsarginiai: 55.M.Bertašius (GK), 18.P.Srėbalius, 22.M.Petrikas, 25.R.Laugalys, 26.T.Beržonskis, 28.B.Juška, 33.P.Kasparevičius, 61.E.Rusteika, 87.N.Šimkus

Vyriausiasis treneris: Armando Dos Santos Vieira TarlazisKlaipėdos „Neptūno“ futbolininkai, pailsėję po čempionate įvykusios pertraukos, savo stadione priėmė Gargždų „Bangos B“ ekipą. Nuo pirmųjų minučių iniciatyvą į savo rankas paėmė uostamiesčio futbolininkai nieko nelaukė ir atakavo varžovų vartus. Atakoje tiek A.Spyčius, tiek A.Skurdelis palaikė aukštą rungtynių tempą, nepaisant didelio karščio tvyrojusio stadione. Ilgai laukti nereikėjo, 14 rungtynių minutę, po gražios kombinacijos klaipėdiečiai išsiveržė į priekį, taip parodydami susirinkusiems sirgaliams, kad pertraukos metu laiko veltui ne švaistė. 1:0 ir „Neptūnas“ priekyje. 

kor

 

Ne tik pirmame kėlinyje, bet ir visų rungtynių metu, „Neptūnas“ demonstravo akiai patrauklų žaidimą. Nemažai to grožio pridėjo prie komandos prisijungę naujokai: C.Odutayo ir B.Goupy. Ne veltui ekipos treneris džiaugiasi, jog šie žaidėjai pridės komandai svorio puolant varžovų vartus. Bet vien pulti „Neptūnui“ neužteko, besibaigiant pirmajam kėliniui, nesusikalbėjimas vyko tarp komandos vartininko ir gynėjų, o tuo pasinaudojo patyręs vakarų vilkas R.Vėževičius, kuris išlygino rezultatą. Įdomus epizodas – prieš įmušdamas įvartį varžovų kapitonas pasikeitė sportinę avalynę. Sutapimas ar ne, bet į pertrauką komandos išėjo esant lygiam rezultatui 1:1. 

1

Po pertraukos, griežtus savo ekipos vairininko nurodymus išklausę „Neptūno“ futbolininkai išėjo visai kitokios nuotaikos ir lyg įjungę aukštesnę pavarą nepaliko jokių šansų svečiams pagalvoti apie intrigą šiose rungtynėse. A.Spyčiaus penkių minučių šou nulėmė rungtynių likimą. 54 ir 59 minutę du staigius dūrius varžovams atlikęs „Neptūno“ puolėjas, paliko tik vieną atvirą klausimą, koks bus galutinis rezultatas? O rezultatas galėjo pasikeisti ne kartą ir ne du. 

korr

 

Rungtynes ir paskutinius neatsakytus klausimus atsakė, šiame sezone, turbūt, geriausias lygos nuo suolo kylantis futbolininkas – M.Velyvis. Jo techniškas ir gražus smūgis per save ir turime 4:1. Įvartis, kuris tikrai nepadarytų gėdos gražiausių įvarčių topuose. 

2

 

„Neptūnas“ iškovojo užtikrintą pergalę, kuri leido ir toliau išsilaikyti pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, nepaisant rezultatų kitose stadionuose. Sekančias rungtynes uostamiesčio futbolininkai žais rugpjūčio 12 d., Klaipėdoje su „Panevėžio B“ komanda. Laukiame jūsų visų stadione –  jūsų palaikymas komandai labai svarbus.

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Debreceno g. 37-125, Klaipėda
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“