FK „Neptūnas“ naujienos

Per vėlai pabudęs „Neptūnas“ turėjo pripažinti svečių pranašumą

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Klaipėdos „Neptūnas“ pirmoje rungtynių pusėje niekaip nerado savo žaidimo, o kaip pasirodė vėliau, tai kainavo brangius tris taškus čempionate. Antrame kėlinyje visiškai kitokį žaidimą demonstravę klaipėdiečiai bandė lipti iš duobės, bet neišnaudotos sukurtos progos, neleido pagalvoti  apie didesnę intrigą.

„Neptūnas“ nusileido svečiams iš Panevėžio rezultatu 1:2 (0:2). Trečią kartą šiame sezone ir pirmą kartą savų žiūrovų akivaizdoje pralaimėję klaipėdiečiai prarado lyderio pozicijas turnyrinėje čempionato lentelėje.

Klaipėdos „Neptūnas“ – Panevėžio „Panevėžys B“ 1:2 (0:2)

Įvarčiai: 7 min. A.Trakšelis 0:1, 30 min. R.Misiūnas 0:2, 63 min. A.Spyčius 1:2

Įspėjimai: Nėra

Teisėjas: Ernestas Kemėža (Klaipėda)

2022.08.12 Klaipėdos miesto centrinis stadionas Optibet I lyga. 18 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius: 200

 

„Neptūnas“: 89.D.Komža (GK), 2.E.Dusevičius, 4.E.Matvienko ( nuo 79 min. 14.P.Juška), 8.C.Odutayo, 9.B.Goupy (nuo 56 min. 33.A.Ankudinovas), 10.O.Dovhyi, 11.A.Spyčius, 19.P.Lotužys (nuo 56 min. 32.I.Paulius), 23.A.Skurdelis (nuo 86 min. 20.A.Vilavičius), 50.D.Jurgelevičius ( nuo 86 min. 77.D.Matihin), 90.S.Juška

Atsarginiai: 1.E.Grudys (GK), 14.P.Juška, 20.A.Vilavičius, 32.I.Paulius, 33.A.Ankudinovas, 77.D.Matihin

Vyriausiasis treneris: V.Trakys

„Panevėžys B“: 1.I.Driomovas, 4.J.Akpudje, 7.G.Žederšteimas (nuo 61 min. 17.N.Lukšys), 8.A.Trakšelis (nuo 88 min. 20.E.Puikis), 9.M.Perveinis, 10.U.Diallo, 11.R.Misiūnas, 14.D.Vaičekauskas, 15.S.Vazquez, 16.E.Dzinga, 88.Ž.Baguška

Atsarginiai: 12.D.Liaudanskas (GK), 17.N.Lukšys, 20.E.Puikis, 24.K.Šonkevičius, 28.A.Jusys, 44.M.Malatokas, 79.P.Savėnas

Vyriausiasis treneris: Dainius Gleveckas

 

Klaipėdos „Neptūnas“ neužtikrintai pradėjo rungtynes ir nuo pirmųjų minučių atidavė iniciatyvą panevėžiečiams. Lyg „antru“ numeriu žaidžiantys „Neptūno“ futbolininkai užsidarė savo aikštės pusėje, o tuo greitai skubėjo naudotis jaunieji varžovai, sukdami ratus aplink neptūniečių ekipos vartus. Nesužaidus nei dešimties minučių, mūsų ekipos vartininkas D.Komža darbo turėjo į valias.

4

Apsimiegojusiais klaipėdiečiais pasinaudoti varžovai ilgai netrunka. Po aštraus prasiveržimo, jau 7 minutę kamuolį į vartus siunčia A.Trakšelis ir džiaugsmo šokį prie šoninės linijos šoka svečiai iš Panevėžio 0:1. Jei pirmas praleistas greitas įvartis „Neptūno“ iš miego ne pažadino, tai svečiai tuo apsiriboti neketino. Atakų škvalas tęsėsi toliau. Varžovai ne tik perdavimais, bet ir tolimais smūgiais bandė ne kartą pramušti „Neptūno“ gynybą. Juos sugerdavo E.Matvieinko ir E.Dusevičius, bet 30 minutę R.Misiūnas visgi rado dar vieną klaipėdiečiu plyšį, kuriuo ir pasinaudojo. Po jo smūgio rezultatas pakrypo jau ne visai malonia mums linkme - 0:2.

1

Pirmojo kėlinio pabaigoje kelis išpuolius atliko ir „Neptūnas“, bet jie pasibaigdavo užstrigus netoli baudos aikštelės prieigų. Kėlinio pabaigoje, tai turėjo tapti mažas vilties spinduliukas visiems susirinkusiems stadione, kad ne viskas prarasta ir antroji rungtynių pusė bus gerokai produktyvesnė. 

5

Kardinalių pokyčių antrame kėlinyje gal ir ne išvydome, įvarčiais nelijo, bet sakyti, kad „Neptūnas“ nekovojo, turbūt neapsiverčia liežuvis. Klaipėdiečiams ne viskas sekėsi, taip kaip norėjo, bet kovoti jie kovojo iki galo. Eilinio trilerio, kurį mėgsta kurti uostamiesčio klubas neišvydome, bet vaizdu, kuris buvo po pertraukos, labiau buvo patenkintas ir komandos treneris V.Trakys. Įvartį A.Spyčiui pelnyti pavyko 63 minutę. Jis įžiebė viltį centriniame stadione, bet turbūt teigiamam galutiniam rezultatui įtakos turėjo ir neišnaudotos progos prie varžovų vartų. Jų tikrai buvo ir nemažai. 

3

Lengva sakyti, kas būtų, jeigu būtų, bet rezultato tai nepakeitė. „Neptūnas“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną Klaipėdoje, nusileisdamas „Panevėžio B“ ekipai rezultatu 1:2. „Neptūnas“ sekančias rungtynes žais rugpjūčio 18 dieną Marijampolėje, kur juos priims „Marijampolė city“ klubas. Klaipėdos komanda turės 4 rungtynes išvykoje. Ekipa dar keliaus į Kėdainius, Alytų ir viešnagę po Lietuvą pabaigs rugsėjo 10 dieną Garliavoje. Namuose rungtyniaujantį „Neptūną“ išvysime rugsėjo 16 dieną rungtynėse su Kauno „Be1“ ekipa.

 

Straipsnio autorius: Marius Mockus
Nuotraukos: Alfredas Reivytis

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Debreceno g. 37-125, Klaipėda
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“