FK „Neptūnas“ naujienos

Revanšas pavyko. Klaipėdiečiai namie nukovė „Be1“ komandą iš Kauno

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Klaipėdos „Neptūnas“ Optibet I lygos atidėtose 23 turo rungtynėse namie, savų žiūrovų akivaizdoje, rezultatu 2:1 (1:1) nukovė retai šį sezoną pralaimintį Kauno „Be1“ klubą. Pergalė leido revanšuotis varžovams už pralaimėjimą pirmo rato tarpusavio dvikovoje Kaune. Tai buvo jau ketvirta iš eilės uostamiesčio futbolininkų pergalė šio sezono kovose. Pergalė, kuri šioje sezono stadijoje yra labai svarbi tiek fiziškai, tiek psichologiškai.

Klaipėdos „Neptūnas“ – Kauno „Be1“ 2:1 (1:1)

Įvarčiai: 7 min. C.L.Odutayo, 28 min. A.C.Adalumo, 59 min. O.Dovhyi

Įspėjimai: 45 min. D.Jurgelevičius, 61 min. D.Bondar, 63 min. B.Goupy, 68 min. O.Dovhyi, 47 min. N.Zubkov

Teisėjas: Robertas Šmitas (Šilutės rajonas)

2022.10.12 Klaipėdos miesto centrinis stadionas Atidėtos Optibet I lyga. 23 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius: 200

„Neptūnas“: 1.E.Grudys (GK), 14.P.Juška, 4.E.Matvieinko, 8.C.L.Odutayo, 9.B.Goupy, 10.O.Dovhyi, 11.A.Spyčius, 23.A.Skurdelis (Kapitonas), 26.D.Bondar, 33.A.Ankudinovas, 50.D.Jurgelevičius

Atsarginiai: 89.D.Komža (GK), 5.M.Velyvis, 37.D.Švambaris, 19.P.Lotužys, 32.I.Paulius, 77.D.Matihin

Vyriausiasis treneris: Valdas Trakys

„Be1“: 1.V.Šivickas (GK), 3.D.Popovici, 4.D.Čečkauskas, 5.M.L.Traore, 6.M.Džiugas, 25.E.Jurjonas, 28.H.Diawara, 30.R.Mazur (Kapitonas), 66.N.Zubkov, 77.D.Vinckus, 79.A.C.Adalumo

Atsarginiai: 31.R.Bagdonavicius (GK), 8.A.Bareikis, 19.T.Gumbelevičius, 21.M.Petkevičius, 22.E.Talačka, 23.A.Paura, 24.N.Thomas, 29.E.Jonavičius, 80.A.Dapkus

Treneris: Marcos Pina Utrilla

Geros rungtynės nuo pirmųjų minučių: greitas tempas, užvirusi įtempta kova, tai visas sąrašas, ką pamatė į stadioną susirinkę žiūrovai. Jau pirmosios abiejų ekipų atakos, galėjo užsibaigti įvarčiais. Ir vieni, ir kiti nenusileido ir kovojo lyg liūtai. „Neptūnas“ akivaizdžiai išmoko pamokas po pirmojo ekipų susitikimo Kaune. Ten varžovai išnaudodavo visas klaidas už kurias mėlynai balti mokėjo didelę kainą. Klaipėdiečiai nelaukė ir griebė jautį už ragų, kai jau 7 sutikimo minutę kamuolį lyg iš patrankos paleido C.Odutayo. Tiesa, ne ką prastesnis buvo futbolininko reidas, kurį jis atliko prieš atlikdamas rezultatyvų smūgį. „Neptūno“ greitas įvartis paskatino dar aukštesniam rungtynių tempui, nes varžovams nepatiko tokia rungtynių pradžia, su kuria jie tikrai nebuvo linkę sutikti. Pavojingų atakų banga ritosi ir į vieną, ir į kitą pusę, bet kėliniui einant į pabaigą, po perdavimo į baudos aikštelę, varžovų legionierius iš Nigerijos A.Adalumo smūgiu per save rezultatą išlygino. Į pertrauką tenka išeiti neišlaikius trapios vieno įvarčio persvaros, bet vaizdas aikštėje, kurį matėme suteikė nemažai vilties, kad tai ne paskutinis rungtynių įvartis. Viskas pasiteisino, ką prognozavome, nes įvykių buvo nemažai ir įvairių. Nuo teisėjų švilpukų, pavojingų atakų ir, žinoma, bekompromisinės kovos. „Neptūno“ strategas V.Trakys neabejotinai liko patenkintas komandos atsidavimu ir kova kiekviename aikštės centimetre.

MB 3872

Klaipėdiečiai antrame kėlinyje atrodė drąsus, stiprūs, vikrūs ir tai tikrai pasiteisino. 59 rungtynių minutę komandos draugai, po atlikto baudos smūgio, sveikino šio sezono savo debiutinį įvartį pelniusį ukrainietį – O.Dovhyi! Tikrai daug darbo įdedantis futbolininkas nusipelnė to. Likus pusvalandžiui įvartis vėl atlaisvino rankas klaipėdiečiams, bet rungtynių pabaiga nebuvo lengva, apie kurią buvo galima svajoti. Varžovai kabinosi iš paskutinių, kad iš uostamiesčio negrįžtų tuščiomis. Laikas nebuvo varžovų sąjungininkas. Paskutinės įtemptos minutės slinko labai lėtai, bet „Neptūno“ vyrai išsprendė visas susidariusias problemas ir negandas. Iškovojo dar vieną svarbią bei labai reikalingą – ketvirtą pergalę iš eilės. Pergalė, kuri leidžia įsitvirtinti čempionato lyderių trejete.