FK „Neptūnas“ naujienos

„Neptūnas“ sensacingai pralaimėjo Kretingoje

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Klaipėdos „Neptūnas“ Optibet I lygos mače Kretingoje patyrė netikėtą nesėkmę rezultatu 0:1. Po keturių iš eilės nepralaimėtų rungtynių tenka nuryti karčią piliulę. Rungtynėse progas į visas puses iššvaistęs uostamiesčio klubas, atrakinti varžovų vartų taip ir nesugebėjo. Klaipėdiečiai vertėsi be kelių pagrindinės sudėties žaidėjų, kurie buvo priversti praleisti rungtynes dėl traumų ir nuobaudų.

Kretingos „Minija“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 1:0 (1:0)

Įvarčiai: 30 min. M.Traore

Įspėjimai: 32 min. G.Brilhante Pereira, 79 min. D.Jakočiūnas, 82 min. E.Dusevičius, 95 min. B.Goupy

Teisėjas: Egidijus Amšiejus (Šiauliai)

2022.10.15 Kretingos miesto stadionas Optibet I lyga. 26 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius: 315

„Minija“: 1.A.Ahalarov (GK), 3.G.Brilhante Pereira, 8.D.Pipiras, 9.D.Ogundu, 10.M.Traore, 11.D.Jakočiūnas, 14.G.Vaniuchinas, 15.V.Jašmontas, 16.L.Gujis, 19.I.Demydenko, 21.V.Kazlauskas

Atsarginiai: 22.M.Viluckas (GK), 12.A.Zakarauskas, 17.A.Pipiras, 20.K.Šakinis, 25.J.Kazlauskas, 45.M.Gedutis

Vyriausiasis treneris: Darius Žindulis

„Neptūnas“: 1.E.Grudys (GK), 2.E.Dusevičius, 5.M.Velyvis, 8.C.L.Odutayo, 9.B.Goupy, 11.A.Spyčius, 14.P.Juška, 19.P.Lotužys, 23.A.Skurdelis, 26.D.Bondar, 33.A.Ankudinovas

Atsarginiai: 89.D.Komža (GK), 13.T.Jonušas, 37.D.Švambaris, 77.D.Matihin, 94.I.Paulius

Treneris: Valdas Trakys

Uostamiesčio futbolininkai užtikrintai pradėjo rungtynes ir kūrė progas prie varžovų vartų, bet, kaip parodė statistika, už sukurtas pavojingas progas ir kamuolio kontrolę – įvarčio niekas neduoda, nes jį reikia įmušti į vartų stačiakampį, kuris, deja, vakar buvo tiesiog užrakintas.

MB 6049

„Minija“ gynėsi uoliai ir kiekvienai pasitaikiusiai progai vis bandydavo atsakyti greitais išpuoliais. Žinoma, tokių progų jie daug neturėjo nei pirmame, nei antrame kėlinyje. Bet kartais Fortūna aplanko net ir tuos, kurių gal ir nereikėtų aplankyti. 30 minutę, netikėtą ir greitą ataką, po nesėkmingo „Neptūno“ išpuolio surengia M.Traore. Jo reidas per pusę aikštės už nugarų palieka ne vieną mėlynai baltų žaidėją. Nigerijos atstovo šokio su kamuoliu pasekmė įvartis, kurį E.Grudys traukia iš savo vartų. 1:0 po pirmojo kėlinio, tai rezultatas ne dėl kurio į Kretingą atvyko „Neptūno“ futbolininkai.

MB 6525

Po pertraukos vaizdas ir rungtynių planas pasikeitė: vieni norėjo, kuo greičiau įmušti, o kiti išlaikyti rezultatą tokį, koks jis yra ir užfiksuoti, sakyčiau, ne mažą sensaciją šio sezono Optibet I lygoje. „Minija“ yra neparankus varžovas daug kam, bet tikrai neįveikiamas. Laikas bėgo greitai, bet dėtos pastangos nedavė vaisių. Rungtynėse didelio impulso nedavė ir keitimai, neatsirado viduje žaidėjo, kuris galėtų patempti komandą į priekį. Didelė kamuolio kontrolė ir atakos iki teisėjo švilpuko, neleido „Neptūnui“ pasiekti teigiamo rezultato. Pergalę paleidę klaipėdiečiai po keturių nepralaimėtų rungtynių yra priversti nuleisti galvas.

MB 6475

Čempionatas dar nesibaigia ir kovos tęsiasi toliau. Sekančias rungtynes „Neptūnas“ Klaipėdoje žais su šį sezoną nugalėta Šiaulių „Šiauliai B“ komanda. Tai bus jau 27 turo rungtynės. Klaipėdiečiai su 50 taškų rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės vietoje. Nuo čempionate pirmaujančios Alytaus „Dainavos“ atsiliekame 5 taškais. Tiesa, alytiškiai yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.

Straipsnio autorius: Marius Mockus

Nuotraukos: Matas Baranauskas