FK „Neptūnas“ naujienos

Klaipėdiečiai sugrįžo į pergalių kelią

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Klaipėdos „Neptūnas“ Optibet I lygos 27 turo rungtynėse grįžo į pergalių kelią. Uostamiesčio futbolininkai namų stadione, palaikomi savų sirgalių, nugalėjo svečius iš Šiaulių rezultatu 3:1 (2:0). Pergalė leido nuplauti pralaimėjimo prieskonį, kurį prieš savaitę patyrė Kretingoje. Rungtynes kontroliavę klaipėdiečiai neleido suabejoti jų pergale. Po sunkumų visada ateina geri dalykai ir tą mes puikiai pamatėme. Pergalė leido psichologiškai vėl pasijusti stabiliau, nes čempionatas nenumaldomai artėja prie pabaigos.

Klaipėdos „Neptūnas“ – Šiaulių „Šiauliai B“ 3:1 (2:0)

Įvarčiai: 22 min. A.Skurdelis, 27 min. C.L.Odutayo, 68 min. M.Velyvis, 83 min. G.Micevičius

Įspėjimai: 33 min. P.Lotužys, 53 min. A.Vilavičius, 24 min. Karolis Mantinis, 56 min. Kristupas Mantinis, 67 min. G.Misiūnas

Teisėjas: Ernestas Kemėža (Klaipėda)    

2022.10.21 Klaipėdos miesto centrinis stadionas Optibet I lyga 27 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius: 150

„Neptūnas“: 1.E.Grudys (GK), 2.E.Dusevičius, 8.C.L.Odutayo, 10.O.Dovhyi, 11.A.Spučius, 19.P.Lotužys, 20.A.Vilavičius, 23.A.Skurdelis, 26.D.Bondar, 33.A.Ankudinovas, 50.D.Jurgelevičius

Atsarginiai: 89.D.Komža, 5.M.Velyvis, 13.T.Jonušas, 77.D.Matihin, 94.I.Paulius

Vyriausiasis treneris: V.Trakys

„Šiauliai B“: 16.O.Apočkinas (GK), 5.Kristupas Mantinis, 8.Karolis Mantinis, 22.S.Amirzian, 29.D.Dovydaitis, 32.G.Micevičius, 35.L.Linartas, 38.N.Penikas, 39.G.Pasevich, 51.M.Gasiūnas, 53.J.Radavičius

Atsarginiai: 18.E.Jurgelis (GK), 34.M.Pikčiūnas, 37.A.Paulius, 40.A.Martinkus, 44.V.Jucys, 52.J.Norkus

Vyriausiasis treneris: Aurimas Mančas

Klaipėdos „Neptūnas“ užtikrintai nuo pirmųjų minučių pradeda rungtynes ir stengiasi dominuoti, primesti varžovams savo žaidimą. Tiesa, dar protarpiais kamuolį varžovai palaiko, bet „Neptūnas“ po truputį įsibėgėja. Pirmąją pusę klaipėdiečiai sužaidžia tikrai solidžiai. Tą diktuoja ne tik įvartis, kuris jau 22 minutę švieslentėje uždega kitus skaičius. Komandos kapitono įvartis veda komandą į priekį.

2

Komandos draugai ima aktyvumo pavyzdį ir jau po maždaug trijų minučių C.L.Odutayo uždirbo vienuolikos metrų baudinį, kaip po viražų prie šiauliečių vartų jį griauna varžovai. Prie vienuolikos metrų žymos stoja A.Spyčius, bet puolėjo smūgis nestiprus ir neužtikrintas. Rezultatas lieka nepakitęs. Bet tuo neapsiriboja komandos legionierius C.L.Odutayo, apimtas azarto kuria dar vieną ataką, kuri baigiasi gražiu smūgiu ir svarbiausiai – įvarčiu! 2:0! Kėlinys baigiasi, po kurio pakilia nuotaika išeina aikštės šeimininkai. 

1

Antrasis kėlinys prasideda panašiu scenarijumi, kaip ir pirmasis, bet vis daugiau savų progų atranda ir varžovai. Po rungtynių tą paminėjo ir varžovų strategas, kad antroje pusėje buvo labiau patenkintas savo auklėtinių žaidimu. Patenkintas, žinoma, ir V.Trakys. Po keitimo į aikštę žengęs M.Velyvis siunčia kamuolį į tinklą. Tam žaidėjui prireikė viso labo penkių minučių. 3:0 rezultatas kalba pats už save, likęs mažiau nei pusvalandis nominaliai tampa tik formalumu. Tiesa, rungtynių pabaigoje „Neptūno“ „pastangų dėka“ Šiaulių ekipai pavyksta rezultatą sušvelninti, bet tai galutinio tikslo nekeičia. 

3

„Neptūnas“ grįžo į pergalių kelią ir tęsia medžioklę dėl aukščiausių apdovanojimų Optibet I lygoje. Iškovoję 53 taškus „Neptūnas“ tik tašku atsilieka nuo antroje turnyrinės lentelės vietoje žengiančio Kėdainių „Nevėžio“ klubo. Sekančias rungtynes klaipėdiečiai žais Vilniuje, spalio 28 d., kuomet juos priims Vilniaus „Riterių B“ ekipa.

Straipsnio autorius: Marius Mockus

Nuotraukos: Alfredas Reivytis

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Debreceno g. 37-125, Klaipėda
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“