FK „Neptūnas“ naujienos

Klaipėdiečiai įvarčių lietuje nuskandino „Riterių B“ vienuolikę

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Klaipėdos „Neptūnas“ po pertraukos įjungė aukščiausią pavarą ir lyg sportinis automobilis nurūko iki finišo įspūdingu greičiu. Septynis įvarčius jauniesiems Vilniaus „Riteriams B“ atseikėjęs uostamiesčio klubas iš sostinės sugrįžta su didžiausia pergale šiame sezone. Klaipėdiečiai po sunkios rungtynių pradžios atsitiesė su kaupu ir ant LFF stadiono dangos 2:7 (2:2) iškovojo dar vieną pergalę Optibet I lygos kovose.

Vilniaus „Riteriai B“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 2:7 (2:2)

Įvarčiai: 17 min. R.E.Onah, 21 min. E.Mickus, 30 min, 36 min, 50 min. C.L.Odutayo, 53 min. E.Dusevičius, 56 min, 63 min. A.Spyčius, 78 min. B.Goupy

Įspėjimai: 31 min. G.Širvinskas, 45 min. K.Obolevičius, 52 min. E.Andriuškevič, 55 min. E.Mickus, 67 min. G.Gumbaravičius, 23 min. O.Dovhyi, 29 min. B.Goupy, 37 min. A.Ankudinovas, 41 min. A.Spyčius

Pašalinimai: Nėra

Teisėjas: Irmantas Kaprašovas (Vilnius)

2022.10.28 LFF Stadionas Vilnius. Optibet I lyga. 28 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius: 30

“Riteriai B” : 55.G.Širvinskas (GK), 2.M.Kalermo, 6.K.Obolevičius, 13.G.Gumbaravičius, 14.A.Šveistrys, 15.E.Andriuškevič, 23.P.Katinas, 31.E.Mickus, 38.K.Statauskas, 39.R.E.Onah, 91.E.Gerasimovas

Atsarginiai: 35.E.Voitinovičius (GK), 8.A.Zavackas, 18.K.Liudavičius, 25.E.Volodkovič, 33.Ž.Sirius, 40.T.Žedaveinis, 75.E.Jarošas

Vyriausiasis treneris: Fabio Mazzone

“Neptūnas”: 1.E.Grudys (GK), 2.E.Dusevičius, 8.C.L.Odutayo, 9.B.Goupy, 10.O.Dovhyi, 11.A.Spyčius, 20.A.Vilavičius, 23.A.Skurdelis, 26.D.Bondar, 33.A.Ankudinovas, 50.D.Jurgelevičius

Atsarginiai: 89.D.Komža (GK), 5.E.Velyvis, 37.D.Švambaris, 42.J.Vaitkus, 77.D.Matihin, 94.I.Paulius

Vyriausiasis treneris: Valdas Trakys

Jaunieji varžovai su dideliu azartu pradeda rungtynes ir nuo pirmųjų minučių atakuoja „Neptūną“. Vietose, kai kur netgi chaotiška pradžia, bet aikštės šeimininkai greičiau ir jaukiau jaučiasi tokiame žaidime, nes sugeba visu tuo pasinaudoti ir jau 17 minutę į priekį savo komandą išveda komandos legionierius iš Nigerijos R.E.Onah. Įkvėpti sėkmės riterių kariai nestabdo ir neprabėgus nei penkiom minutėm, jie jau dvigubina rezultatą. E.Mickus pasinaudoja dar viena klaipėdiečių klaida, kuri leidžia jaunajam varžovui pasiųsti į lengvą šoką „Neptūno“ ekipą.

Klaipėdiečiai, praleidę dar kartą, po truputį bunda ir ieško savo atsakymų į varžovų agresyvumą. Kėlinio pabaigoje darosi vis karščiau ir „Neptūnui“, sužaidus pusvalandį, pavyksta sušvelninti rezultatą, o dar po šešių minučių jau ir išlyginti jį. Tai daro C.L.Odutayo, kaip vėliau parodė rungtynių fronologija, jis fiksavo „hatricką“.

Na, o kokie įvarčių uraganai ir lietūs prapliupo po pertraukos, turbūt nuspėti negalėjo niekas. Po pakankamai lygios pirmosios rungtynių pusės, antroje siautėjo visa komanda. Iškart po pertraukos Colinas įformino „hatricką“ ir savo estafetės lazdelę perdavė A.Spyčiui. Šis per sekančias dešimt minučių pridėjo dar „dublį“. Varžovams paskutinį dūrį sudavė B.Goupy. Jo smūgis nuo vienuolikos metrų žymos užbaigė varžovų sutriuškinimą.

2:7 toks galutinis rezultatas yra paženklintos štai tokiu žaidimu. Treneris gali būti visiškai patenkintas, ką atliko jo komanda šiose rungtynėse. Iš sostinės grįžome su dar trimis iškovotais taškais.

Sekančias rungtynes „Neptūnas“ žais Žemaitijoje, lapkričio 5 dieną, kuomet susitiks su Plungės „Babrungo“ ekipa.

Straipsnio autorius: Marius Mockus