FK „Neptūnas“ naujienos

„Neptūno“ futbolininkai atsiėmė apdovanojimus

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Pirmadienio popietę Klaipėdos „Neptūno“ futbolininkai viešėjo Klaipėdos rotušėje, miesto širdyje, kur jiems iškilmingai buvo įteikti Optibet I lygos čempionato sidabro medaliai ir vicečempionų taurė. Futbolininkus, trenerius ir klubo administraciją sveikino miesto meras Vytautas Grubliauskas, vicemeras Arvydas Cesiulis, Klaipėdos miesto savivaldybės Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė bei Klaipėdos miesto ir apskrities futbolo federacijos prezidentas Rimantas Žvingilas.

Apdovanojimus į Klaipėdą atvežusi Optibet I lygos direktorė Diana Jonaitienė, džiaugėsi jauno klubo tobulėjimu ir sparčiais žingsniais į priekį judančios organizacijos rezultatais, kurie šiemet džiugino visus uostamiesčio komandos sirgalius. Direktorė palinkėjo komandai sėkmės siekiančiai pakilimo į aukščiausią Lietuvos futbolo lygą – A lygą. 

MB 5515

Kad „Neptūnui“ sezonas buvo sėkmingas kalbėjo ir komandos vairininkas – V.Trakys. Treneris pasidžiaugė vyrų charakteriu ir atsidavimu viso sezono metu: „Vyrai atidavė savo širdis. Kartu išgyvenome viską, bet vyrai niekada nepasidavė ir kovojo iki galo. Turime jauną, ambicingą komandą, kurios pagrindą sudaro žaidėjai iš Klaipėdos krašto.“

MB 5560

„Neptūno“ futbolininkų nuopelnais pasidžiaugė ir juos pasveikinęs miesto meras V.Grubliauskas: „Norėtųsi tikėti, kad futbolo renesansas prasideda būtent Klaipėdoje, nes jūsų rezultatai man įkvepia viltį ir tikėjimą, kad per anksti būtų visiškai laidoti futbolą, kaip sporto šaką, Klaipėdoje juo labiau. Į jus dabar dedamos rimtos viltys ir labai džiaugiuosi sprendimais, kurie prieš keletą metų buvo priimti, bandant rasti sąlytį tarp krepšinio ir futbolo, po to paties klubo skėtine struktūra. Aš, manau, tai sustiprino ir vienus, ir kitus. Dar yra išlikusi galimybė sukovoti dėl perėjimo, o aš jums visiems nuoširdžiai ir linkiu, kad į kiekvienas rungtynes eitumėte, kaip į finalines, kaip į pačias svarbiausias“, - kalbėjo miesto meras V.Grubliauskas.

MB 5507

Didžiausia mūsų komandos sirgalė, kuri stengiasi nepraleisti nei vienų rungtynių – Klaipėdos miesto sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė pasidžiaugė, kad „Neptūno“ futbolininkai rodo puikų pavyzdį ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų.

„To susitelkimo, puikaus tarpusavio ryšio ir supratimo galėtų pavydėti daugelis komandų. Ta puiki atmosfera jus ir veda į pergales. Palinkėčiau ir toliau išlikti komandai vieningai it kumštis bei toliau Klaipėdą džiuginti pergalėmis“, - kalbėjo R.Rumšienė.

MB 5650

Pasidžiaugę apdovanojimais klaipėdiečiai kimba į pasiruošimą svarbiausioms ir paskutinėms šio sezono kovoms. Jau lapkričio 27 d., Klaipėdoje „Neptūno“ futbolininkų laukia pirmasis mačas dėl perėjimo į A lygą. Atsakomosios rungtynės lapkričio 30 d. bus žaidžiamos Telšiuose.

 

Straipsnio autorius: Marius Mockus
Nuotraukos: Matas Baranauskas

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Debreceno g. 37-125, Klaipėda
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“