FK „Neptūnas“ naujienos

Klaipėdoje stipresni buvo varžovai

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Klaipėdos „Neptūnas“ pradėjo kovą dėl teisės kitąmet žaisti A lygoje. Deja, pirmasis blynas prisvilo ir namuose, savų žiūrovų palaikomi, uostamiesčio futbolininkai nusileido Telšių „Džiugui“ rezultatu 0:4 (0:1), ir taip  sumažino galimybes pakilti kitame sezone į aukštesnį lygį iki minimumo. Tiesa, savų problemų nemažai turėjęs „Neptūnas“ vertėsi praktiškai be visos gynybos linijos ir tai neleido stipriau pakovoti rungtynėse, kuriose ir taip netrūko aistrų, tiek prieš rungtynes, tiek ir jose.

Klaipėdos „Neptūnas“ – Telšių „Džiugas“ 0:4 (0:1)

Įvarčiai: 29 min, 73 min, 77 min. E.J.Junior Pedro, 67 min. L.Ankudinovas

Įspėjimai: 34 min. I.Paulius, 45 min. B.Goupy, 50 min. A.Vilavičius

Teisėjas: Donatas Rumšas (Palanga)

2022.11.27 Klaipėdos miesto dirbtinės dangos stadionas. Pereinamosios rungtynės dėl teisės žaisti A lygoje.

Žiūrovų skaičius: 400

„Neptūnas“: 1.E.Grudys (GK), 50.D.Jurgelevičius, 5.M.Velyvis, 8.C.L.Odutayo, 9.B.Goupy, 10.O.Dovhyi, 20.A.Vilavičius, 23.A.Skurdelis, 33.A.Ankudinovas, 77.D.Matihin, 94.I.Paulius

Atsarginiai: 89.D.Komža (GK), 11.A.Spyčius, 13.T.Jonušas, 37.D.Švambaris, 42.J.Vaitkus

Vyriausiasis treneris: V.Trakys

„Džiugas“: 1.V.Šarkauskas, 4.A.Mika, 11.E.J.Junior Pedro, 13.T.Rapolavičius, 14.L.Antonio, 23.M.Pyrohov, 33.L.Ankudinovas, 36.E.Sarpong, 45.N.Mbo, 77.O.Zbun, 83.A.Ferreira

Atsarginiai: 31.M.Paukste, 3.J.Jankauskas, 18.K.Shults, 24.D.Virkšas, 53.E.Žarskis

Vyriausiasis treneris: Jao Pretes

Klaipėdiečiai rungtynes pradeda drąsiai, užtikrintai ir be jokios baimės kovoja su svečiais iš stipriausiojo komandų ešelono. Pirmosios klaipėdiečių atakos pridaro nemažai problemų varžovams, bet kaip bebūtų gaila, svečiai iš balos išlipa sausi. Rungtynių pradžia, kurioje gaila, bet savo šansų neišnaudojęs „Neptūnas“ galėjo reguliuoti rungtynių eigą visai kita linkme. Pakreipti savo linkme nepavyko, bet žaidybinio plano klaipėdiečiai laikėsi visą pirmąjį kėlinį. Tiesa, kėlinio viduryje klaipėdiečiai prasileidžia įvartį, bet komanda nuotaikos ir kovingumo nepraranda, ir nors kamuolio kontrolė varžovai laiko, bet neptūniečiai laukia savųjų šansų. Pirmasis kėlinys baigiasi ir komandos į pertrauką išeina minimalia persvara pirmaujant Telšių „Džiugo“ komandai.

2022 11 27 FC Neptunas Dziugas 9

Antrajame rungtynių kėlinyje „Neptūnas“ bando kilti į šturmą, bet minimalų atsipalaidavimą gynyboje labai greitai pastebi varžovai, kurių atakos tampa vis pavojingesnės ir darbo E.Grudys tikrai turi. Kėlinio viduryje pasipila klaidos ir kampinių gausa prie mūsų vartų nieko gero nežada. 67 minutę L.Ankudinovas rezultatą dvigubiną, taip nuliūdindamas ne tik gausiai susirinkusius žiūrovus, bet ir savo brolį Adomą. Tuo nesėkmingas ruožas nesibaigia, nes dar dešimties minučių bėgyje krenta dar du įvarčiai. Juos muša šiose rungtynėse „hatricką“ įforminęs varžovų lyderis Eduardo Jorge Junior Pedro. Rezultatas tampa jau nelabai smagus – 0:4. Klaipėdiečiai rungtynių pabaigoje bando skaičius švieslentėje sušvelninti, bet galutiniai skaičiai išlieka nepakitę.

2022 11 27 FC Neptunas Dziugas 25

Rezultato deficitas didelis ir didelių vilčių nesuteikiantis prieš atsakomąsias rungtynes Telšiuose. „Neptūno“ vyrai vyks į Telšius gal ne pačios geriausios nuotaikos, bet nepraradę vilčių, kad ir kokios jos minimalios būtų. Rungtynės jau šį trečiadienį 13 valandą.

Straipsnio autorius: Marius Mockus

Nuotraukos: Alfredas Reivytis