FK „Neptūnas“ naujienos

Telšiuose kovota iki galo

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Klaipėdos „Neptūnui“ pakovoti rungtynėse pavyko, bet pergalės, deja, tai neatnešė. Klaipėdiečiai atrodė, kur kas šviežesni ir energingesni, bet tai pergalės neatnešė, varžovams nusileista minimaliu rezultatu 0:1 (0:0).

 

Telšių „Džiugas“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 1:0 (0:0)

Įvarčiai: 69 min. D.Virkšas

Įspėjimai: 44 min. D.Virkšas, 71 min. L.Antonio, 86 min. N.Mbo, 42 min. D.Bondar, 62 min. T.Jonušas

Teisėjas: Manfredas Lukjančiukas (Šiauliai)

2022.11.31 Telšių dirbtinės dangos stadionas. Pereinamosios rungtynės dėl teisės žaisti A lygoje.

Žiūrovų skaičius: 60

 

„Džiugas“: 31.M.Paukštė (GK), 4.A.Mika, 11.E.J.Junior Pedro, 13.T.Rapolavičius, 14.L.Antonio,18.K.Shults, 23.M.Pyrohov, 24.D.Virksas, 33.L.Ankudinovas, 36.E.Sarpong, 83.A.Ferreira

Atsarginiai: 1.V.Šarkauskas, 3.J.Jankauskas, 45.N.Mbo, 53.E.Žarskis

Vyriausiasis treneris: Jao Prates

„Neptūnas“: 89.D.Komža (GK), 2.E.Dusevičius, 5.M.Velyvis, 8.C.Odutayo, 10.O.Dovhyi, 11.A.Spyčius, 13.T.Jonšas, 19.P.Lotužys, 26.D.Bondar, 33.A.Ankudinovas, 50.D.Jurgelevičius

Atsarginiai: 1.E.Grudys (GK), 23.A.Skurdelis, 37.D.Švambaris, 42.J.Vaitkus, 77.D.Matihin, 94.I.Paulius

Vyriausiasis treneris: Valdas Trakys

 

Klaipėdos „Neptūnas“ baigė savo pasirodymą šiame sezone ir tai padarė Telšiuose minimaliu pralaimėjimu, kuris komandai užkirto kelią kitame sezone rungtyniauti aukščiausioje lygoje.

Visiškai kitokį neptūniečių veidą išvydome antrose pereinamosiose rungtynėse su „Džiugo“ ekipa. Komanda buvo kovinga ir atsidavusi, bet, deja, to nepakako, kad panaikinti įvarčių deficitą, kurį susikrovė rungtynėse Klaipėdoje. Visų rungtynių metu aršiai  kovoję klaipėdiečiai pritrūko sėkmės. Rungtynių pradžioje kelias „mirtinas“ progas turėjęs „Neptūnas“ galėjo atkurti intrigą šioje serijoje, bet tai neįvyko. Žaidimas eigoje išsilygino ir varžovai nepasidavė klaipėdiečių spaudimui.

Įdomu butų buvę išvysti komandas žaidžiančias pilnų sudėčių. Apie tai po rungtynių akcentavo ir komandos sporto direktorius K.Ivaškevičius, kurio teigimu, kad serija tikrai būtų buvusi kitokia, bet yra, kaip yra, vienas prastai sužaistas kėlinys Klaipėdoje leido „Džiugui“ išsaugoti vietą tarp stipriausių komandų ir kitam sezonui. „Neptūno“ trenerių štabas rungtynių pabaigoje leido sužaisti ir mažiau patirties turintiems žaidėjams, rungtynes nulėmė vienintelis D.Virkšo įvartis.

Sezonas baigtas, AČIŪ visiems palaikiusiems ir buvusiems kartu su komanda.

 

Straipsnio autorius: Marius Mockus
Nuotrauka: Alfredas Reivytis

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Debreceno g. 37-125, Klaipėda
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“