FK „Neptūnas“ naujienos

Praėjusių metų pergalių architektas – V.Trakys tęs darbus „Neptūne“

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Geromis naujienomis keliaujame į šventinį laikotarpį. Praėjusio sezono pergalių architektas Valdas Trakys toliau į pergales ves uostamiesčio komandos futbolininkus ir kitame sezone. Ant sidabrinės Optibet I lygos pakylos „Neptūno“ komandą atvedęs treneris pratęsė bendradarbiavimą dar vienam sezonui.

Devyniolika pergalių praėjusiame sezone iškovojęs „Neptūnas“ buvo arti to, kad po ilgos pertraukos Klaipėda vėl pamatytų aukščiausio lygio futbolą: iki paskutinio turo virė arši kova ir pasiaukojantis klaipėdiečių žaidimas aikštėje. Sezono viduryje visų nurašyti klaipėdiečiai parodė charakterį ir sugebėjo sugrįžti į kovą dėl medalių. Užsispyrimas, pasiaukojimas – visa tai buvo „Neptūno“ vizitinė kortelė viso sezono metu. Savo aukštai iškeltos kartelės leisti žemiau nežada ir būsimame sezone. 

Išsaugoję komandos trenerį „Neptūnas“ toliau tęsia komandos komplektavimo darbus bei neužilgo pradės pasiruošimą naujam sezonui.

Apie artimiausius planus komandos treneris kalbėjo trumpai ir aiškiai: 

– Komandoje turėtų likti nemažai žaidėjų iš praėjusio sezono, kurių galimybės mūsų trenerių štabui gerai žinomos. Žinoma, nebus apsieita ir be naujokų dar labiau stiprinant komandą, bet komandos braižas išliks panašus. Žaisti atakuojantį, patrauklų akiai žaidimą, kuris džiugintų mūsų sirgalius. Ir žinoma, kas svarbiausia – išvengiant traumų bei palankių oro sąlygų, kad būtų galima maksimaliai gerai pasiruošti naujam sezonui. 

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Debreceno g. 37-125, Klaipėda
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“