FK „Neptūnas“ naujienos

Iš sostinės „Neptūnas“ grįžta be taškų

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Klaipėdos „Neptūnas“ sezoną pradėjo pergalingai, bet antrose LFF Optibet I lygos rungtynėse iš sostinės grįžta tuščiomis. Sunki rungtynių pradžia, besivejančių vaidmuo, o galiausiai išlyginus rezultatą, jo išlaikyti nepavyko. Klaipėdiečiai nuryja pirmą karčią piliulę ir pralaimi Vilniaus „Riterių B“ ekipai rezultatu 2:3 (1:2). Permainingos rungtynės, kažkuom panašios į pirmąsias, tik skirtumas vienas – rezultatas ne mūsų komandos naudai.

 Vilniaus „Riteriai B“ – Klaipėdos „FC Neptūnas“ 3:2 (2:1)

Įvarčiai: 18 min. M.Yaroshevich ( į savus vartus), 25 min. K.Statauskas, 35 min. A.Spyčius, 65 min. D.Matihin, 81 min. P.M.Okende

Įspėjimai: “Riteriai B” –  22 min. A.Kaulinis, 26 min. P.Katinas, 35 min. M.Rutkovskis, 55 min. K.Statauskas, 93 min. A.O.Adebayo. “FC Neptūnas“ – 21 min. O.Dovhyi, 25 min. M.Rusys, 35 min. A.Spyčius, 92 min. K.Murayama, 94 min. A.Ankudinovas

Pašalinimai: J.Usavičius („Riteriai B“)

Teisėjas: Irmantas Kaprašovas (Vilnius)    

2023.03.17 Vilnius. LFF Stadionas Optibet 1 lygos rungtynės. 2 turas.

Žiūrovų skaičius: 75

„Neptūnas“: 1.M.Yaroshevich (GK), 26.D.Bondar, 55.D.Prytykovskyi, 23.A.Skurdelis (Kapitonas), 66.V.Šulžickij, 10.O.Dovhyi, 9.M.Rusys, 19.P.Lotužys, 33.A.Ankudinovas, 5.M.Velyvis, 11.A.Spyčius

Atsarginiai: 89.D.Komža (GK), 77.D.Matihin, 18.Y.Fawzi, 13.T.Jonušas, 20.A.Vilavičius, 25.J.Vyšniauskas, 29.D.Jurgelevičius, 94.I.Paulius, 35.B.Goupy, 42.J.Vaitkus, 92.K.Murayama,

Vyriausiasis treneris: V.Trakys

„Riteriai B“: 12.A.Voitinovičius (GK), 13.G.Gumbaravičius, 14.A.Šveistrys, 15.E.Andriuškevič, 20.M.Rutkovskis, 23.P.Katinas, 25.P.M.Okende, 29.A.Kaulinis, 31.E.Mickus, 38.K.Statauskas, 91.E.Gerasimovas

Atsarginiai: 1.D.Matuškevičius (GK), 2.M.Ustinovič, 5.K.Šutovičius, 8.A.Zavackas, 22.A.O.Adebayo, 24.J.Usavičius, 26.A.Tamaševičius, 28.A.Stankevičius, 40.T.Žedaveinis

Vyriausiasis treneris: Marques Pereira Da Silva David

Rungtynių pradžia gerai parodė, kad klaipėdiečiams lengva nebus: laukia klampios ir sunkios rungtynės. Pirmoje atakoje iškart „Neptūnas“ pagrasino varžovų vartams, bet jaunieji varžovai nesutriko ir staigiai puolė į ataką revanšuotis varžovui. Tikslumo trūko abiems ekipoms ir tai matėsi, kaip abi komandos noro ir pastangų rodo daug, bet iš to išgauti kiekybės nepavyksta.

Rimtesnis pavojus kyla prie svečių vartų, iš krašto prasiveržęs „Riterių B“ žaidėjas sėkmingai „užkelia“ kamuolį į baudos aikštelę ir M.Jaroševičius kamuolį palydi akimis. Dar vienas pavojus kyla 18 minutę ir kamuolį gaudęs vartų sargas išleidžia jį už vartų linijos. Kuriozinė situaciją, bet rungtynių arbitras parodo į aikštės vidurį. „Neptūnas“ atsiliekančių vaidmenyje. Antrojo įvarčio ilgai laukti nereikia. Maždaug po septynių minučių krenta jis vėl į mūsų komandos vartus 0:2. Įgavę pasitikėjimo bangą varžovai nestabdo ir jaučiasi kur kas ramiau.

Antrojo įvarčio išblaškyti mėlynai balti bando keltis iš miego, kurio užliuliuoti ant LFF stadiono dangos po netikėto scenarijaus rungtynių pradžioje, jie buvo pasiųsti. Kelios neblogos kombinacijos ir A.Spyčius nudžiugina prie išmaniųjų ekranų prilipusius „Neptūno“ sirgalius. Prie kamuolio puolusį, po pelnyto įvarčio klaipėdietį apstumdo varžovas, bet rungtynių arbitrui pavyksta nuraminti įsiaudrinusius žaidėjus. Tą vakarą jis tai darė puikiai, nelaukdamas įsiveržiančių vulkanų aikštėje ir apdalino komandas įvairių spalvų kortelėmis. 

 

Antrasis kėlinys bus geresnis drąsiai galėjo sakyti „Neptūno“ ištikimiausi sirgaliai. Kažką panašaus jau esame matę ir visai neseniai. Kad „Neptūnui“ nėra, kur trauktis, buvo aišku. Su aiškia žinute keitimus atliko ir V.Trakys mesdamas į kovą D.Matihiną. Jo aktyvumas, kaip ir sezono starte parodė, kad trenerių štabas neprašovė. Žaidėjui daug neprireikė išbūti aikštėje, kad tartų savo žodį. 65 minutę lyg ir perdavimą, lyg ir smūgį atlikęs futbolininkas rezultatą išlygino 2:2.

Prasidėjus lemiamai rungtynių atkarpai atrodė, kad klaipėdiečiai juda lemtingo scenarijaus link, bet kaip rungtynės vėliau parodė, su taškais iš sostinės grįžti nebuvo lemta. Gaila pripažinti, bet rungtynes palaidojo klaidos. Po neatsargumo prie savų vartų, 81 minutę pasinaudojo varžovų žaidėjas P.M.Okende, kuris be gailesčio nuginklavo mėlynai baltų vartininką, išvesdamas dar kartą į priekį sostinės komandą. Tiksint teisėjo pridėtam laikui, net M.Jaroševičiaus apsilankymas varžovų baudos aikštelėje nepadėjo. Nepadėjo ir tai, jog varžovai nuo 85 minutės žaidė dešimtyje.

Tenka konstatuoti – Klaipėdos „Neptūnas“ patiria pirmą šio sezono nesėkmę. Atsitiesti neptūniečiai galės jau lygiai po savaitės, kuomet sugrįš į savo tvirtovę. Kovo 24 dieną mūsų lauks kaimynai iš Kretingos. Į uostamiestį atvyksta „Minija“. Rungtynių pradžia 19 valandą. Ateikite į stadioną ir triukšmingai palaikykite komandą.

Straipsnio autorius: Marius Mockus
Nuotrauka: Mato Baranausko

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Debreceno g. 37-125, Klaipėda
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“