FK „Neptūnas“ naujienos

Trileris Plungėje baigėsi lygiosiomis

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Klaipėdos „Neptūnas“ LFF Optibet I lygoje Plungėje žaidė gražiai, kovingai ir kai jau atrodė, kad nieko blogo negali nutikti ėmė ir nutiko. To šiaip nesugalvosi. Futbolas tuom ir įdomus: emocijos, intrigos ir kova iki paskutinių sekundžių. Visa tai nutiko Žemaitijoje, ramų penktadienio vakarą. Visas rungtynes kontroliavęs uostamiesčio klubas, tiksint arbitro O.Pliuškio pridėtam laikui, praleido skausmingą įvartį ir su vietos „Babrungo“ekipa išsiskyrė taikiai 2:2 (0:1).

Plungės „Babrungas“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 2:2 (0:1)

Įvarčiai: 38 min. H.Mehasseb, 50 min. P.Duarte Borja, 73 min. B.Goupy, 95 min. P.Duarte Borja

Įspėjimai: 21 min. M.Camargo, 95 min. P.Duarte Borja, 7min. M.Rusys, 22 min. D.Komža, 54 min. P.Lotužys, 75 min. B.Goupy, Po rungtynių kortelės: A.Skurdelis, Y.Fawzi, V.Trakys

Teisėjas: Osvaldas Pliuškys (Dovilai)

2023.05.19 Plungės miesto dirbtinės dangos aikštė Optibet 1 lygos rungtynės. 10 turas.

Žiūrovų skaičius: 300

„Neptūnas“: 89.D.Komža (GK), 7.B.Goupy, 9.M.Rusys, 11.A.Spyčius, 19.P.Lotužys, 23.A.Skurdelis, 26.D.Bondar, 33.A.Ankudinovas, 35.H.Mehasseb, 55.D.Prytykovskyi, 66.V.Šulžickij

Atsarginiai: 1.M.Yaroshevich (GK), 5.M.Velyvis, 10.A.Shcherbak, 18.Y.Fawzi, 25.J.Vyšniauskas, 42.J.Vaitkus, 77.D.Matihin

Vyriausiasis treneris: Valdas Trakys

„Babrungas“: 44.M.Morales (GK), 3.A.Barusas, 4.D.Butkus, 10.M.Camargo, 13.L.Vieira, 17.V.Butkus, 19.P.Duarte Borja, 20.Vinicius, 21.O.Grauslys, 32.M.Kazbaras, 33.E.Bagužas

Atsarginiai: 1.S.Lopez (GK), 2.O.Narmontas, 6.J.Vaškys, 8.L.Paulauskas, 9.E.Nevardauskas, 22.J.Vičius

Vyriausiasis treneris: Kęstutis Petkus

Rungtynės Plungėje niekada nebūna lengvos ir visada pilnos emocijų, ir konfliktų tiek su vietine publika, tiek ir su visais rungtynių dalyviais. Tą matėme pernai, o šiemet vaizdas tikrai nepasikeitė, nebent rezultatas, kuris aišku galėjo būti ir kitoks, bet, kaip sako dievai, šiandien visgi mums atsuko šoną aidint paskutinėms rungtynių sekundėms.

DI 0043

Nuo pirmų minučių aikštėje užvirė rimta vyriška kova, kurios nevengė nei vieni, nei kiti. Žvalgybos nebuvo. Komandos puolė į ataką ir stengėsi, kuo greičiau atidaryti rungtynių rezultatą. Dar neįpusėjus kėlinio laikui arbitras traukė korteles, kaip magiškas dovanas iš savo skrybėlės. M.Rusys gimtinėje buvo apdovanotas pirmas, prie jo prisijungė vėliau ir kitas būrys uostamiesčio futbolininkų, kai kurie netgi po rungtynių.

DI 0147

Pavojingi momentai prie „Babrungo“ vartų varžovus nuramindavo, bet tiek A.Spyčius, tiek P.Lotužys pritrūkdavo tikslumo, o prie jų prisijungęs H.Mehasseb drebino vartų konstrukciją. Įvartis brendo. Smagiose bei greitose rungtynėse gražių epizodų netrūko. Kėlinio pabaigoje klaipėdiečiai savo pasiekė. Tas pats egiptietis pasinaudojo proga ir komandą išvedė į priekį 1:0.

DI 0212

Antrasis kėlinys prasidėjo vėl H.Mehasseb atakomis, bet pritrūksta tikslumo, o kai kur šaltakraujiškumo. Varžovai tuo naudojasi ir tai, ko nepavyko mėlynai baltiems, puikiai išpildė varžovų lyderis Pablo Borja Duarte. Nesusikalbėjusiai uostamiesčio gynybai siunčia kamuolį į tinklą: lyginamas rezultatas, atkuriama intriga, emocijos vėl grįžta į Plungės stadioną. Sėkmės įkvėpti varžovai pajuto, kad rungtynes nesibaigė ir bando neatsilikti nuo „Neptūno“. Vyksta nuožmi kova ir susirinkę sirgaliai tikrai turi ką pamatyti. Jei lyginti rungtynes, kurios buvo prieš savaitę, tai lyg diena ir naktis. Žiūrint šias rungtynes atrodė, kad klaipėdiečiai anksčiau ar vėliau savo pasieks. Atakų bangos ritasi ir 73 minutę savo, kaip žaidėjo, individualius sugebėjimus demonstruoja B.Goupy -  jo įvartis atstato tai, kas buvo prarasta po pertraukos 2:1.

DI 0050

Rungtynių laikas eina į pabaigą ir galvojančių, kad kažkas dar galėtų nutikti nebėra, bet pridėtam laikui tiksint prie pabaigos, rungtynių arbitras visgi iš skrybėlės dar randa ką ištraukti - baudos smūgis už pražanga jos prieigose. Prie kamuolio stojęs tas pats Pablo Borja Duarte neklysta ir rezultatas tampa 2:2. Emocijos varžovams liejasi per kraštus. Stadione chaosas, sirgaliai nevaldomi, tad „viršvalandžius“ dirbantis arbitras padalina dar kelias geltonas korteles.

Reziumuojant rungtynes - jos tikrai nebuvo blogos žaidybine prasme, gaila ir apmaudu, kad pabaiga sugadino visą rezultatą. Ačiū vyrams už kovą, drąsą ir gražų futbolą. Laukiame jūsų gegužės 26 d., Klaipėdos centriniame stadione. Atvyksta Optibet I lygos lyderis – „Marijampolė city“ klubas. Užpildykime stadioną ir triukšmingai palaikykime „Neptūną“.

Straipsnio autorius: Marius Mockus

Nuotraukos: Edvardas Liutkus