Privatumo politika

Duomenų rinkimas ir tvarkymas
Malonu, kad domitės futbolo klubu „Neptūnas“ ir apsilankėte šiame internetiniame puslapyje. Mūsų įmonė vertina Jūsų privatumą, todėl norime, kad naršydami šiame internetiniame puslapyje jaustumėtės saugiai ir patogiai. Ypatingą dėmesį skiriame asmens duomenų apdorojimui ir jų privatumo apsaugai. Surinkti asmens duomenys naršant mūsų internetinėje svetainėje yra tvarkomi pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugą reglamentuojančius įstatymus ir teisės aktus. Kai apsilankote mūsų internetiniame puslapyje mes išsaugome Jūsų naršyklės duomenis taip pat dėl saugumo priežasčių yra išsaugomas Jūsų IP adresas.

Naudojamų duomenų analizė
Siekiant, kad FK „Neptūnas“ nerinktų ir neanalizuotų jūsų duomenų susijusių su Jūsų apsilankymu mūsų internetiniame puslapyje bet kada galite atšaukti tolimesnį duomenų naudojimą.

Duomenų atskleidimas
Jūsų pateikti ir surinkti duomenys gali būti perduoti valstybės įstaigoms bei organizacijoms tik laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugą reglamentuojančiais įstatymais ir teisės aktais bei prisiimant konfidencialumo įsipareigojimą.

Slapukai
Naudojame slapukus, tam, kad suteiktume Jums galimybę naudotis visais mūsų interneto svetainės privalumais. Jei tęsite nepakeitę nustatymų, traktuosime, kad sutinkate su visais svetainėje esančiais slapukais. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Saugumas
Norint apsaugoti jūsų duomenis FK „Neptūnas“ naudoja technines saugumo priemones tam, kad išvengti duomenų praradimo sugadinimo ar manipuliacijos.

Teisė į informaciją
Jūs galite pateikti mums prašymą jei norite sužinoti ar kokie su Jumis susiję duomenys yra saugomi. Gavę prašymą pasistengsime kuo skubiau Jus raštu informuoti apie duomenų saugojimą.

Atsakomybė
Mūsų interneto svetainėje gali būti pateikiamos nuorodos į kitas išorines svetaines, kurių turinio teisingumo FK „Neptūnas“ nekontroliuoja. Dėl šios priežasties mes negalime garantuoti, kad išorinėse svetainėse pateikiama informacija yra teisinga, aktuali ir išsami.

Autorinės teisės
Visos autorinės teisės priklauso FK „Neptūnas“. Visa internetiniame puslapyje naudojama grafika, tekstas, animacijos, garso bei vaizdo rinkmenos ir jų išdėstymas yra apsaugoti intelektinės nuosavybės ir autorių teisių teisine apsauga.

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Debreceno g. 37-125, Klaipėda
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“