Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

kfa0Buvęs Lietuvos vyrų rinktinės, Edinburgo Hearts, Tel Avivo Bnei Yahuda žaidėjas, turintis UEFA B trenerio licenciją Kęstutis Ivaškevičius kartu su bendraminčiu Tadu Vaitkumi 2017 metų pabaigoje Klaipėdos mieste įkūrė vaikų futbolo akademiją „KFA“.

KFA logoVienintelė privati futbolo akademija Klaipėdos mieste yra populiari tarp jaunųjų futbolo mėgėjų nuo pirmų įkūrimo dienų. „KFA“ akademijoje sportuoja virš 300 auklėtinių ir jų skaičius, kas mėnesį, didėja.

Dalininkų sprendimu nuo 2019 metų „KFA“ akademijoje priimami svarbūs sprendimai dėl auklėtinių ugdymo kokybės. Atrinkti nauji kompetentingi treneriai už akademijos lėšas siunčiami į tobulinimosi, kvalifikacijos kėlimo seminarus. Kiekvienoje grupėje, kurių yra 11, dirba po du trenerius, atsiranda vartininkų, fizinio parengimo treneriai, akademijoje dirba techninis direktorius, kuris kontroliuoja visų treniruočių eigą, stebi trenerių darbą, rungtynes. Šie pokyčiai buvo pastebėti Lietuvos futbolo federacijos vadovybės ir „KFA“ akademija buvo pakviesta dalyvauti Lietuvos akademijų sertifikavimo procese ir pateko į geriausių Lietuvos futbolo ugdymo įstaigų dvidešimtuką ir pasinaudojo teise dalyvauti bendroje „RSC Anderlecht“ treniruočių ir veiklos metodikos sistemoje. Tai ženkliai pakėlė treniruočių kokybę. Dešimt akademijos trenerių dirba pagal Belgijos futbolo lyderio sukurtą „RSC Anderlecht“ metodiką ir stilių.

kfa2Futbolo akademijos vienas iš pagrindinių tikslų - sportinė futbolo piramidė Klaipėdos mieste. Nuo 2019 metų pabaigos, „KFA“ akademijos ir „Neptūno Krepšinio Klubo“ dalininkai įkuria vyrų futbolo komandą „Neptūnas“, kuri kartu su „KFA“ akademija tampa futbolo piramidės dalimis. Vaikai, ugdomi akademijoje, turi
tikslą patekti į aukščiausiame pirmaidės laiptelyje esančią futbolo komandą „Neptūnas“, kuri 2020 metais pradeda savo futbolo kelią LFF II lygoje.

Šiuo metu Klaipėdos futbolo akademijoje „KFA“ sportuoja virš 300 įvairaus amžiaus vaikų, kurie suskirstyti į 11 grupių. Dirba 10 trenerių ir 4 trenerių asistentai. Akademijoje yra vartininkų, fizinio parengimo treneriai, techninis direktorius, administracijos darbuotojai. Akademija turi glaudžius partnerystės santykius su Klaipėdos, Gargždų, Palangos, Šilutės, Neringos, Kretingos, Plungės, Mažeikių ir kitų miestų sporto mokyklomis, kartu rengia turnyrus, bendrus projektus. Yra Klaipėdos apskrities futbolo federacijos narys, oficialus Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos švietimo ugdymo tiekėjas.kfa1

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Debreceno g. 37-125, Klaipėda
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“