Naujienos

Namų tvirtovę apgynęs „Neptūnas“ palaužė „Žalgirį B“

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Klaipėdos „Neptūnas“ Topsport I lygos trečiajame ture, Klaipėdoje, po dramatiškos kovos apgynė namų tvirtovę ir svečius iš Kauno nugalėjo rezultatu 2:1 (1:0). Dramos rungtynių pabaigoje pareikalavusioje dvikovoje, komandą nuo dar dviejų prarastų taškų išgelbėjo Martynas Velyvis. Puolėjo tikslus smūgis padovanojo komandai antrąją pergalę šiame čempionate ir laikinai komandą užkėlė į turnyrinės lentelės viršų. Na, o dabar trumpai apie rungtynes.

Klaipėdos „Neptūnas“ 2:1 Kauno “Žalgiris B“

Įvarčiai : 10 min. J.Mikšiūnas į savus vartus, 79 min. T.Stelmokas, 87 min. M.Velyvis

Įspėjimai: 42 min. M.Rusys, 56 min. A.Skurdelis, 66 min.A.Ankudinovas, 81 min. O.Dovhyi, 14 min. U.Vaitiekaitis, 38 min. K.Jakštas, 40 min. M.G.Buslys, 44 min. M.Jakubauskas, 63 min. E.Kavalčiukas, 89 min. V.Trakys

Teisėjas : Mantas Pomeckis (Panevėžys)

2024.03.22 Klaipėdos miesto dirbtinės dangos stadionas Topsport 1 lygos rungtynės 3 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius : 50

Neptūnas“ : 89.D.Komža (GK), 2.D.Bondar, 4.N.Vyzdryk, 6.H.Diawara, 7.B.Goupy, 9.M.Rusys, 11.D.Zubauskas, 23.A.Skurdelis (K), 34.A.Kurakinas, 10.O.Dovhyi, 99.A.Gečas

Atsarginiai : 71.P.Petkevičius (GK), 5.M.Velyvis, 29.D.Jurgelevičius, 13.T.Jonušas, 19.L.Barsteika, 24.A.Razvadauskas, 42.J.Vaitkus, 94.I.Paulius, 98.I.D.Omokhoa, 27.O.Lubys, 33.A.Ankudinovas

Vyriausiasis treneris: Valdas Trakys

Žalgiris B“ 35.J.Mikšiūnas (GK), 32.U.Vaitiekaitis, 36.K.Jakštas, 37.J.Žukovskis, 41.A.Rybelis, 42.T.Šiugždinis, 46.T.Milius, 48.T.Stelmokas, 49.M.Jakubauskas, 50.G.M.Buslys, 53.A.Slivinskas

Atsarginiai: 34.M.Ražanauskas (GK), 31.L.Bilevičius, 33.E.Kovalčiukas, 40.P.Marušauskas, 54.J.Averka, 55.J.Vižinis

Vyriausiasis treneris: Karolis Palaima

Nuo pirmųjų rungtynių minučių šlapioje Klaipėdos miesto dirbtinės dangos aikštėje jaunieji oponentai užliūliavo klaipėdiečius savo drąsiu žaidimu. Kad lengva nebus, prieš rungtynes ne kartą akcentavo ir komandos vyriausiasis treneris V. Trakys. Greičiausiai, ne visi į tai gerai įsiklausė, o tuo naudojosi Kauno ekipos žaidėjai. Kol „Neptūnas“ bandė prisitaikyti – varžovai nesnaudė, bet kaip viskas besiklostytų 10 – ąją rungtynių minutę klaipėdiečiai veržiasi į priekį. O. Dovhyi siųstu smūgiu varžovų vartininkas nesusitvarko, ir įsirašo šių rungtynių protokole, kaip įvarčio autorius. Gaila, bet tik į savo vartus.

Atrakinus vartus turėtų būti lengviau, bet taip deja nėra. Varžovai nepalūžta, bei sukuria kelis pavojingus momentus prie mūsų ekipos vartų, bet juose užtikrintai stovintis D. Komža neklysta. Neklysta ir patys klaipėdiečiai per likusį pirmojo kėlinio laiką. Rezultatas teigiamas, bet aikštėje norisi daugiau kokybės, kurios klaipėdiečiai kol kas negali pasiūlyti. Komandoms išėjus į pertrauką lieka viltis, kad antroji rungtynių pusė bus produktyvesnė. Galėjo, bet nebuvo.

Po pertraukos jaunieji žalgiriečiai pasiūlo panašų tempą ir per pirmas dešimt minučių apsukų nemažina, o „Neptūnas“ gindamasis – turi „gaisrų“ prie savų vartų. Aikštė šlapia ir kiekvienas smūgis link D. Komžos jau yra šioks toks pavojus. Kėliniui įpusėjus – „Neptūnas“ bando kurti progas antram įvarčiui, kad apraminti aistras ir rungtynių pabaiga būtų ramesnė psichologiškai, bet visi bandymai baigiasi nesėkmingai. Prie rezultato 2:0 būtų perliptas tas nestabilumo kompleksas, bet negana to praleidžiamas įvartis į savo vartus dar labiau sumaišo kortas aikštėje.

Likusiomis paskutinėmis dešimt minučių trenerių štabas meta kozirį ir dviračio neišradinėja. Į aikštę žengia – M.Velyvis. Tas Martynas, kurio TOKIO jau buvome pasiilgę. Puolėjui užtenka viso labo keturių minučių ir rungtynėse atstatomas rezultatas – visi susirinkę žiūrovai to ir laukė. Viskas – pergalė minimaliu rezultatu 2:1 ir „Neptūnas“ įsirašo antrą pergalę šio sezono Topsport I lygos kovose. Suprantama, žaidimas nebuvo toks, kokį norėtume matyti, bet kaip sako – laimėtojai neteisiami. Trys taškai – imame juos ir važiuojame toliau.

Sekančias rungtynes Klaipėdos miesto komanda žais kovo 29 d. Šiauliuose, kur juos priims „Šiauliai B“. Klaipėdoje žaidžiantį „Neptūną“ išvysime balandžio 5 d. – varžovas Vilniaus „BFA“ ekipa.

Straipsnio autorius : Marius Mockus