Naujienos

Kovingos lygiosios Klaipėdoje

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Klaipėdos „Neptūnas“ Topsport pirmos lygos penktajame ture, namie Klaipėdoje, sužaidė kovingas ir atkaklias rungtynes. Du kart šiose rungtynėse klaipėdiečiai buvo besivejančių vaidmenyje, bet jauniesiems varžovams iš sostinės išsivežti trejų taškų neleido ir abi ekipos turnyrinėje lentelėje pasidalino po tašką.

Klaipėdos „Neptūnas“ 2-2 Vilniaus „BFA“

Įvarčiai : 12 min. A.Kežūnas, 29 min. D.Zubauskas, 74 min. D.G.Puzas, 83 min. J.Kasparavičius ( 11 m. baudinys)

Įspėjimai: 37 min. D.Bondar, 41 min. O.Dovhyi, 57 min. D.Zubauskas, 82 min. A.Korsakas, 84 min. A.Osipovič, 92 min. D.Česnulis (Trenerio asistentas)

Teisėjas : Robertas Šmitas (Šilutė)

2024.04.05 Klaipėdos miesto dirbtinės dangos stadionas Topsport 1 lygos rungtynės 5 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius : 225

Neptūnas“ : 71.P.Petkevičius (GK), 2.D.Bondar, 6.H.Diawara, 7B.Goupy. 10.O.Dovhyi, 11.D.Zubauskas, 13.T.Jonušas, 23.A.Skurdelis, 29.D.Jurgelevičius, 33.A.Ankudinovas, 34.A.Kurakinas

Atsarginiai : 89.D.Komža (GK), 19.L.Barsteika, 24.A.Razvadauskas, 42.J.Vaitkus, 94.I.Paulius, 98.I.D.Omokhoa, 99.A.Gečas, 4.N.Vyzdryk, 9.M.Rusys, 27.O.Lubys, 78.J.Kasparavičius

Vyriausiasis treneris : Valdas Trakys

BFA“ : 76.U.Semaška (GK), 4.A.Kežūnas, 6.G.D.Puzas, 7.D.Kodz, 10.A.Osipovič, 11.M.Čižas, 23.N.Garbaliauskas, 47A.Korsakas, 48.A.Šidlauskas, 66.P.Pranckus, 74.Ą.Indriulis

Atsarginiai: 57.M.Arbočius (GK), 5.N.Benevičius, 26.K.Ambrusevič, 53.R.Vilkuotis, 59.K.Urbanavičius, 80.P.Harapko, 89.I.Paulikas

Vyriausiasis treneris Haroldas Šidlauskas

Kaip ir buvo kalbėta prieš šias rungtynes – lengvo pasivaikščiojimo ekipoms nebus. Istorija ne veltui byloja, kad vilniečiai mums neparankus varžovas, su kuriuo žaidžiant būna visko ir kartais reikia tikėtis netikėto.

Nuo pirmų rungtynių minučių komandos neužsidarė gynyboje ir labiau rūpinosi puolimu. Jau sužaidus pirmas dešimt susitikimo minučių buvo galima suskaičiuoti ne vieną pavojingą išpuolį tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų. Aktyvumą rodė abi komandos, bet nuo „Neptūnofortūna nusisuko 12 – ąją minutę. Perdavimą į baudos aikštelę gavęs A. Kežūnas iš vartininko baudos aikštelės šauna stipriai ir užtikrintai: švieslentėje užsidega nemalonūs skaičiai – 0:1. Greitas praleistas įvartis klaipėdiečių neišbalansavo, tad tragedijos neįvyko ir „Neptūnas“ iškart surengia kelis pavojingus epizodus prie varžovų vartų, bet jie tvirtai apsigina ir neleidžia rezultatui pasikeisti. 29 – ąją rungtynių minutę dar viena pavojinga klaipėdiečių ataka ir pagaliau pavyksta pramušti varžovų gynybines užkardas – kamuolį į vartus pasiunčia D. Zubauskas atstatydamas lygybę rungtynėse. Per likusį laiką pirmajame kėlinyje dar vieną įvarčio verta situaciją sukuria Vilniaus „BFA“, tačiau N. Grabliausko smūgiuotas kamuolys skrieja šalia vartų.

Po pertraukos komandos tempo nemažina ir apsikeičia pavojingų atakų banga. Vieniems pritrūksta tikslumo, o kitus gelbsti patikimai vartuose stovintis P. Petkevičius. Deja, 74 – ąją minutę klaipėdiečių vartininkas bejėgis. Tolimą bombą į patį vartų kampą paleidžia Gabrielius Džonis Puzas, kurio smūgis ne tik užtikrintas, bet ir labai preciziškas. Per likusį laiką klaipėdiečiai nenorėdami susitaikyti su rezultatu puola taisyti padarytų klaidų ir imasi bet kokia kaina rezultatą išlyginti. Pavojingai bėgę į puolimą, rizikingai apnuogindami gynybą mėlynai balti turėjo rizikuoti. Laikas buvo ne mūsų sąjungininkas ir visi buvę aikštėje tą puikia suprato – dabar arba niekada. Rizika pasiteisino su kaupu. Po dešimties minučių baudos aikštelėje traška T. Jonušo marškinėliai, už kurių kabinasi vienas iš „BFA“ ekipos žaidėjų. Čia pat stovėjęs rungtynių arbitras nedvejoja ir skiria vienuolikos metrų baudinį į vilniečių vartus. Prie kamuolio stojęs komandos naujokas J. Kasparavičius neklysta ir varžovų vartininką „guldo“ į priešingą pusę lygindamas rezultatą. Likusios minutės karštos, galėjusios pakreipti rezultatą ir į vienų, ir į kitų pusę. Rungtynių arbitro švilpukas fiksuoja kovingas lygiąsias Klaipėdos miesto dirbtinės dangos stadione. „Neptūnas“, nors ir praleido du įvarčius, bet ir toliau išlieka dar nepralaimėjęs šį sezoną.

Sekančias rungtynes „Neptūnas“ žais balandžio 13 d. Panevėžyje su vietos „Ekrano“ klubu. Namų stadione klaipėdiečius išvysime balandžio 26 d. rungtynėse su Kauno raj. „Garliava“

Ačiū visiems sirgaliams, taip gausiai palaikiusiems komandą. Lauksime Jūsų kitose „Neptūno“ namų rungtynėse Klaipėdos stadione, kartu su Jūsų pagalba mes galime viską.

Straipsnio autorius : Marius Mockus