FK „Neptūnas“ naujienos

Ištikimiausiems sirgaliams - solidžiausia sezono pergalė!

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Įspūdingą pergalę užbaigdamas šio sezono LFF I lygos namų rungtynių ciklą pasiekė Klaipėdos „Neptūnas“. Savų žiūrovų palaikomi „Neptūno“ futbolininkai varžovams atseikėjo tiek įvarčių, kurių ko gero būtų pakakę net kelioms pergalėms pasiekti.

Pirmajį kėlinį abi komandos žaidė nusiteikusios labai atkakliai ir kovingai. Bet pirmieji į priekį išsiveržė klaipėdiečiai. Gavęs tikslų perdavimą varžovų baudos aikštelėje klaipėdiečių komandos puolėjas Maksim Lukashevich nepaliko jokių vilčių varžovų vartininkui Eimantui Brezgiui nukreipdamas kamuolį į vartų tinklą. Tačiau kretingiškiai nepasimetė ir kėlinio antroje pusėje tiksliu tolimu smūgiu atstatė pusiausvyrą. Varžovų legionierius iš Nigerijos Ugochukwu Prince Odoh nuginklavo „Neptūno“ vartų sargą Matą Daškų ir komandos išėjo ilsėtis esant lygiam rezultatui.

Antrajame kėlinyje ėmę dominuoti klaipėdiečiai jau nebepaliko jokių vilčių varžovams. Pirmasis prie to prisidėjo Erikas Vainoras. Atsidūręs vienas prieš varžovų vartininką tiksliai smugiavo į tolimą vartų kampą. Po kelių minučių varžovų vartininko aikštelėje savo puolimo įgūdžius pademonstruoja ir komandos gynėjas Egidijus Dusevičius nukreipdamas kamuolį į varžovų vartus. Prabėgus dar kelioms minutėms tiksliu tolimu smūgiu maždaug iš dvidešimt penkių metrų į viršutinį vartų kampą komandos draugų sveikinimų sulaukia ir Vladislav Kučerov. O prabėgus antrajame kėlinyje dar apie dešimt minučių klaipėdiečiai jau pradeda varyti į neviltį ir varžovų žaidėjus, ir vartininką. Suklaidinęs varžovų gynėją klaipėdiečių atakų lyderis Maksim Lukashevich antrą kartą rungtynėse lengvu bet tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą siunčia kamuolį į varžovų vartus. Be savo įvarčio nelieka ir komandos kapitonas Aurimas Skurdelis. Komandos draugai nepagaili tikslaus perdavimo ir kapitonas beveik nuo vienuolikos metrų žymos siunčia neatremiamą kamuolį į varžovų vartus. O galutinį tašką deda ir trečiąjį savo įvartį tose rungtynėse pelno Maksim Lukashevich. Puolėjas tiksliu smūgiu pažeme pasiunčia kamuolį į Kretingos „Minijos“ vartus ir užbaigia varžovų agoniją.

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Taikos pr. 61a Klaipėda, LT-91182
Tel.: +370 678 44 333

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“