FK „Neptūnas“ naujienos

Koja kojon su mada – „Neptūno“ futbolininkai populiarins tekbolą

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Futbolo klubas „Neptūnas“, futbolo akademijos „KFA“ ir Klaipėdos apskrities futbolo federacijos vadovai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos Tekbolo federacija. Sieksime populiarinti šią įdomią sporto šaką Klaipėdos apskrityje.

received 2873393829639334

Tekbolas – futbolo atmaina, primenanti stalo tenisą. Žaidžiama ant specialaus išlenkto stalo su futbolo kamuoliu.

Tekbolo federacijos prezidentas Arnoldas Mauragas, kartu su kolegomis, atvykę į svečius atvežė du tekbolo stalus ir visą reikalingą įrangą. Akademijos „KFA“ vadovas Kęstutis Ivaškevičius su svečiais išbandė stalą ir sužaidęs setą sakė, kad šis sportas puikiai lavins futbolo techniką ne tik akademijos vaikams, bet ir puikiai tiks ir „Neptūno“ futbolo klubo vyrams. Klaipėdos apskrities futbolo federacijos prezidentas Rimantas Žvingilas pastebėjo, kad šis sportas ugdo ne tik techniką, bet ir greitą, strategišką mąstymą.

20211111 111827

Tekbolas vis dar jauna sporto šaka, kuri buvo sukurta Vengrijoje 2012-ais, tačiau ypač išpopuliarėjo pastaraisiais metais, kuomet tekbolą į savo treniruočių procesus įtraukė didžiausi futbolo klubai pasaulyje, tokie kaip „Paris Saint-Germain“, „Real Madrid“, „Barcelona“, „Chelsea“, „Bayern“, „Manchester United“, „AC Milan“ ir kiti.

Daugiau informacijos apie šią sporto šaką ir taisykles rasite apsilankę Lietuvos Tekbolo federacijos internetiniame puslapyje: https://www.lfteq.lt

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Taikos pr. 61a Klaipėda, LT-91182
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“