FK „Neptūnas“ naujienos

Svečiai iš Kauno rajono išsivežė tris taškus į namus

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Klaipėdos „Neptūnas“ LFF Optibet I lygos kovose patyrė antrą nesėkmę, kai namuose rezultatu 1:2 (0:0) nusileido svečiams iš Kauno rajono. Visas rungtynes atakavęs ir kūręs progas uostamiesčio klubas buvo nubaustas. Pirmame kėlinyje komandoms pasižymėti nepavyko, o po pertraukos įvarčiai pradėjo kristi, bet ne į tuos vartus. Klaipėdiečiai bandė gelbėtis, bet pergalei ar bent lygiam rezultatui „užsikurti“ nepavyko ir „Garliava“ išsivežė pirmą pergalę šiame sezone į savo namus.

Klaipėdos „FC Neptūnas“ – Kauno raj. „FK Garliava“ 1:2 (0:0)

Įvarčiai: 65 min. E.Mickevičius, 84 min. L.Gustavo De Souza, 89 min. A.Spyčius

Įspėjimai: 72 min. L.Odincovas, 87 min. E.Kiriliauskas

Teisėjas: Robertas Šmitas (Šilutės rajonas)

2023.04.08 Klaipėdos miesto dirbtinės dangos aikštė Optibet 1 lygos rungtynės. 5 turas.

Žiūrovų skaičius: 300

„Neptūnas“: 1.M.Yaroshevich (GK), 7.B.Goupy, 10.O.Dovhyi, 11.A.Spyčius, 19.P.Lotužys, 20.A.Vilavičius, 26.D.Bondar, 29.D.Jurgelevičius, 33.A.Ankudinovas (Kapitonas), 55.D.Prytykovskyj, 66.V.Šulžickij

Atsarginiai: 89.D.Komža (GK), 9.M.Rusys, 13.T.Jonušas, 18.Y.Fawzi, 25.J.Vyšniauskas, 42.J.Vaitkus, 77.D.Matihin, 94.I.Paulius

Vyriausiasis treneris: Valdas Trakys

„FK Garliava“: 1.D.Valeckas (GK), 3.D.Kontenis, 5.T.Rakašius, 7.L.Čepkauskas, 8.Š.Činikas, 9.L.Odincovas, 10.L.Gustavo De Souza, 11.E.Mickevičius, 14.W.Tsubasa, 19.D.Vitkus, 77.P.Sudakovas

Atsarginiai: 12.K.Džekčioras, 16.O.A.Alfieri, 17.T.Pranauskas, 23.E.Kiriliauskas, 28.R.Lipnevičius

Vyriausiasis treneris: Vitalijus Stankevičius

Prieš rungtynes dėliojant scenarijų nuspėti tikrai buvo nesunku, kad mėlynai baltiems lengviau nei buvo prieš savaitę ar dvi tikrai nebus. Sezonas dar tik prasidėjo ir ką pavyko įgyvendinti praėjusiame sezone per pirmąsias kelias rungtynes, akivaizdu, tas sunkiai įmanoma šiais metais. Kalbu apie naujokų įsiliejimą į komandą ir greitos optimalios sportinės formos įgavimą. Akivaizdu, kad tie elementai labai kelia galvos skausmą „Neptūno“ trenerių štabui. „FK Garliava“ tipinė Optibet I lygos komanda, kuri neparanki visoms komandoms, o žaidžiant su favoritais netgi labai pavojinga. Kad ši komanda būtent tokia, praėjusią savaitę savo kailiu patyrė Kėdainių „Nevėžis“, kuris su varžovais išsiskyrė be įvarčių. Disciplina ir besąlygiškas plano laikymąsi yra tokių komandų vizitinė kortelė. Nuo pirmųjų minučių tą savo kailiu patyrė ir uostamiesčio futbolininkai, sutankinta varžovų gynyba ir bet kokia maža klaidelė, kurios tykojo varžovai. Klaipėdiečių klaidų pirmoje rungtynių pusėje daug nebuvo, tad ir „Garliava“ kažkuo išskyrus gynyba negalėjo pasigirti. „Pusprogių“ vadinamų turėjo abi komandos, bet kas šį sezoną išryškėja neptūniečių žaidime tai,  jog progas kuriame, bet trūksta elementarių dalykų, kad jas užbaigti. Tad iki pertraukos pirmu numeriu žaidęs „Neptūnas“ vartų taip ir neatrakino, ir komandos išsiskyrė taikiai.

2023 04 07 FC Neptunas Garliava 2

Antrasis kėlinys prasidėjo panašiu scenarijumi, kaip ir pirmasis. Daug kovos, intrigos, „Neptūnas“ spaudė varžovus, o jie puikiai atsimušinėjo ir skuosdavo patys pirmai pasitaikiusiai progai užklupti nepasiruošusią mėlyną komandą, kurios gynyba pradėjo braškėti. 65 rungtynių minutę, po greito varžovų išpuolio ta gynyba suskilo visai. Baudos aikštelėje perdavimą pažeme paleidęs L.Gustavo De Souza jį adresavo E.Mickevičiui, kuris tarp dviejų neptūniečių ir mūsų vartininko sugebėjo jį pasiųsti į vartus ir rezultatas tapo – 0:1. Pasiekę savo tikslą svečiai apsiramino, o „Neptūnas“ atvirkščiai turėjo ne juokais sunerimti. Ant plauko pakibo dar vienos rungtynės, o ir laiko jau ne per daugiausia. Paskutinis nepilnas pusvalandukas per kurį darbo nemažai, žinant kad prie lygaus rezultato buvo sunku, o prie tokio ir varžovai bus kitaip nusiteikę. V.Trakio keitimai kardinaliai vaizdo nepakeitė, nebent tik pridėjo šviežumo, bet to nepakako. Dar neatslūgus pirmojo įvarčio emocijomis, varžovai kvėpavo ramiau, o kad užbaigti ramiai rungtynes pasistengė tas pats pirmojo įvarčio perdavimo autorius brazilas – L.Gustavo De Souza iš ganėtinai aštraus kampo nuleido kamuolį už vartuose stovėjusio M.Jaroševičiaus nugaros. Mieli, ponios ir ponai 0:2 laikas skirstytis šį vakarą viskas aišku. Labai gaila klaipėdiečių, kurie ne pirmas rungtynes kokybės ir kiekybės santykį nepaverčia įvarčiais. Aišku, paguodos įvartį pelnė A.Spyčius, bet galutiniam rezultatui tai didelės įtakos nepadarė. „Neptūnas“ rezultatu 1:2 pralaimi „FK Garliavos“ komandai, kuri išsivežė svarbius tris taškus namo. Sezono pradžia kol kas pergalėmis nelepina, bet yra dalykų, kuriuos šiame prasidėjusiame sezone tiesiog reikia išgyventi. Tai kažkiek normalus naujų žaidėjų integravimo ir sportinės formos įgijimo procesas sezono pradžioje.

2023 04 07 FC Neptunas Garliava 14

Didelis Ačiū taip gausiai susirinkusiems sirgaliams ir palaikiusiems komandą stadione. Sekančias rungtynes klaipėdiečiai žais balandžio 16 d. svečiuose. Juos priims „Panevėžio B“ ekipa. Tai viena iš nedaugelio komandų, kuri šiame sezone dar nėra patyrusi pergalės džiaugsmo. Klaipėdos miesto stadione susitiksime balandžio 21 d. „Neptūno“ – „Žalgirio B“ mače. O dabar jaukių ir ramių jums švenčių linki visa Klaipėdos „Neptūno“ komanda.

Straipsnio autorius: Marius Mockus
Nuotraukos: Alfredas Reivytis