FK „Neptūnas“ naujienos

Kaune su varžovu išsiskirta taikiai

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Kaunas vėl nebuvo labai dosnus. Klaipėdos „Neptūno“ futbolininkai Optibet I lygos 12 turo rungtynėse su vietos „Be1” komanda pasidalijo po tašką. Sunkios rungtynės nuo pirmų minučių neleido pademonstruoti tikrojo futbolo. Pirmieji praleidę uostamiesčio atstovai rezultatą išlygino, bet tai ir buvo viskas, ką tą vakarą galėjo pasiūlyti „Neptūno“ vyrai. 1:1 (1:1) taškas gerai, bet kaip visada, norėjosi daugiau. Apie viską plačiau ir pakalbėkime.

Kauno „Be1” – Klaipėdos „Neptūnas“ 1:1 (1:1)

Įvarčiai: 13 min. D.Vinckus, 34 min. H.Mehasseb

Įspėjimai: 20 min. A.Paura, 32 min. P.Rios, 45 min. D.Prytykovskyi,

Teisėjas: Irmantas Kaprašovas (Vilnius)

2023.06.03 Kauno LFF treniruočių centro stadionas Optibet 1 lygos rungtynės. 12 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius: 75

„Neptūnas“: 89.D.Komža (GK), 7.B.Goupy, 9.M.Rusys, 13.T.Jonušas, 19.P.Lotužys, 23.A.Skurdelis, 26.D.Bondar, 29.D.Jurgelevičius, 35.H.Mehasseb, 55.D.Prytykovskyi, 66.V.Šulžickij

Atsarginiai: 1.M.Yaroshevich (GK), 5.M.Velyvis, 10.A.Shcherbak, 11.A.Spyčius, 18.Y.Fawzi, 20.A.Vilavičius, 25.J.Vyšniauskas, 42.J.Vaitkus, 77.D.Matihin, 94.I.Paulius

Vyriausiasis treneris: Valdas Trakys

„Be1“: 1.V.Šivickas (GK), 6.M.Džiugas, 7.N.Yakochi, 14.D.Ževžikovas, 15.D.Slendzoka, 20.I.Majeed, 23.A.Paura, 30.R.Mazur, 77.D.Vinckus, 91.F.Borges, 99.L.Traore

Atsarginiai: 13.M.Ūkelis (GK), 9.N.Grudis, 21.U.Zenkovas, 22.E.Talčka, 55.V.Kohutiak, 79.M.Žižys

Vyriausiasis treneris: Pablo Rios

Rungtynės prasidėjo ramiai nuo žvalgybos, žaidėjai neskubėdami ramiai pratinosi prie rungtynių ritmo. Vieni ir kiti neskubėjo, bet varžovai pirmieji apsiprato ir sukūrė pirmą progą prie mūsų vartų. Gynyba suveikė ir gaisras buvo užgesintas. Radę silpną vietą pabandė dar kartą ir tai pasiteisino. 13 minutę perdavimą link baudos aikštelės „uždaro“ kaunietis D.Vinckus. „Be1” anksti išsiveržia į priekį. Situacija lyg ir paprasta, bet be priežiūros paliktas žaidėjas neklydo. Varžovai progą susikūrė ir ją išnaudojo. Klaipėdiečiams kurti sekėsi praščiau, keletas kampinių, bet po jų didelės grėsmės varžovai nesulaukė. Kauniečiai, įpusėjus kėliniui, atrodo pavojingesni ir šviežesni. Verta paminėti, kad jie savo gretose šioms rungtynėms turėjo ir netekčių. Vieni iškrito dėl traumų, kiti dėl kortelių. Kėliniui baigiantis klaidelė varžovų gynyboje kainuoja jiems įvartį. Komandos legionierius H.Mehasseb išnaudojo progą, kurią sukūrė komandos draugai, ir išbėgęs prieš varžovų vartų sargą neklysta bei rezultatą išlygina.

Antrasis kėlinys aktyviau prasideda „Neptūnui“, bet progas, kurias sukuria, įvarčiu nepaverčia. Kaip įprastai, kažko pritrūksta. Gaila, bet išnaudojus progas, rungtynių svarstykles būtų paprasčiau palenkti į savo pusę. Vienu metu atrodė, kad mėlynai balti nežiūri į švieslentę. Keitimai, manau, nepasiteisino visiškai – jokio aktyvumo ir žaidimo pagyvinimo. I.Paulius stengėsi, bet dažnai vėluodavo. Varžovų gynėjai atrodė pavargę, bet į aikštę išėję žaidėjai, tuo ne pasinaudojo. Turėjo progų ir A.Spyčius, bet atrodo, kad jam šį sezoną vartai lyg iš burtų knygos – tiesiog prakeikti. Galima pagirti eilines, brandžias rungtynes sužaidusį jaunajį V.Šulžickij. Jo branda aikštėje neatspindi jo tikrojo amžiaus. Žaidėjo buvo visur pilna, tuo nesižavėti, tiesiog negali. Rungtynių arbitro švilpukas užfiksavo lygų rezultatą 1:1.

Turnyrinėje lentelėje klaipėdiečių pozicijos po šio turo greičiausiai nepasikeis, tad belieka laukti penktadienio. Birželio 9 d. į Klaipėdą atvyks vienas iš čempionato lyderių Kėdainių „Nevėžis”. Jį egzaminuosime ant Klaipėdos miesto centrinio stadiono vejos. Ten ir pasimatysime.

Straipsnio autorius: Marius Mockus

Nuotraukos: Edvardas Liutkus