FK „Neptūnas“ naujienos

Minimaliu skirtumu nusileista svečiams iš sostinės

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Antrojoje Klaipėdos „Neptūno“ ir Vilniaus „Riterių“ B dvikovoje pergalę nulėmė vienintelis svečių pelnytas įvartis nuo 11 metrų žymos.

Nuo pat rungtynių pradžios ir beveik visą pirmą kėlinį dominavęs apylygis komandų žaidimas ir didesnė kamuolio kontrolė aikštės viduryje apčiuopiamo rezultato nedavė nei vienai, nei kitai komandai. Pirmajam kėliniui artėjant link pabaigos sėkmė nusišypsojo jau svečių komandai. Teisėjo paskirtą 11 metrų baudinį sėkmingai realizuoja svečių komandos żaidėjas Ernestas Andriušis. Prabėgus dar kelioms minutėms svečių komanda gauna dar vieną „dovanėlę“. Klaipėdiečiai atsidūria dar ir mažumoje, kuomet rungtynių teisėjas iš aikštės pašalina „Neptūno“ žaidėją Aurimą Skurdelį.

Net ir būdami mažumoje, klaipėdiečiai antrajame kėlinyje padidino rungtynių tempą ir sukūrė keletą labai pavojingų momentų prie svečių vartų, tačiau įvarčiais progų paversti nepavyko. Atkakliai ir kibiai gynęsi svečiai iš Vilniaus išsaugojo sau palankų rezultatą iki rungtynių pabaigos ir iš uostamiesčio išvyko su trimis iškovotais taškais.

Po rungtynių duotame interviu Klaipėdos „Neptūno“ vyriausiasis treneris Kęstutis Ivaškevičius gyrė savo auklėtinius už parodytą charakterį ir kovingumą, tačiau apgailestavo ir dėl kai kurių rungtynių arbitro sprendimų, kurie sukėlė ir tam tikrų abejonių.

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Taikos pr. 61a Klaipėda, LT-91182
Tel.: +370 678 44 333

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“