FK „Neptūnas“ naujienos

Pirma sezono pusė uždaryta pergalingai

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Optibet I lygos pirmąjį ratą „Neptūnas“ užbaigė pergalingai. Savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2:0 (1:0) nugalėjo retai pergalėmis savo sirgalius džiuginančią „Jonavos“ ekipą. Greitas įvartis rungtynių pradžioje, daug neišnaudotų progų ir laiminga pabaiga. Taip būtų galima trumpai apibūdinti vakar vykusias rungtynes. Trys taškai yra trys taškai. Į pertrauką klaipėdiečiai išeina pakilia nuotaika. O mes apžvelkime trumpai, kas įvyko ant Klaipėdos centrinio stadiono vejos penktadienio vakarą.

Klaipėdos „FC Neptūnas“ – Jonavos „FK Jonava“ 2:0 (1:0)

Įvarčiai: 6 min. H.Mehasseb, 81 min. B.Goupy

Įspėjimai: 32 min. A.Vilavičius, 43 min. I.Paulius, 53 min. A.Ankudinovas, 76 min. M.Velyvis

Teisėjas: Rasa Grigonė (Šiauliai)

2023.06.30 Klaipėdos miesto centrinis stadionas Optibet 1 lygos rungtynės. 15 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius: 300

„Neptūnas“: 89.D.Komža (GK), 7.B.Goupy, 9.M.Rusys, 13.T.Jonušas, 20.A.Vilavičius, 26.D.Bondar, 33.A.Ankudinovas, 35.H.Mehasseb, 66.V.Šulžickij, 77.D.Matihin, 94.I.Paulius

Atsarginiai: 1.M.Yaroshevich (GK), 5.M.Velyvis, 11.A.Spyčius, 19.P.Lotužys, 23.A.Skurdelis, 25.J.Vyšniauskas, 29.D.Jurgelevičius, 42.J.Vaitkus, 50.Y.Fawzi

Vyriausiasis treneris: Valdas Trakys

„FK Jonava“: 12.V.Jakimavičius (GK), 3.J.M.De La Esperanza, 5.D.Šlušnys, 6.D.Daunoravičius, 10.P.Osauskas, 11.A.Kabošius, 17.R.Ragelis, 18.M.Baye, 19.N.Novruzov, 23.A.Ročys, 69.N.Matačiūnas

Atsarginiai: 16.U.Voroninas (GK), 13.E.Girdvainis, 14.E.Drozd, 55.D.Ročka

Rungtynes užtikrintai pradėjęs „Neptūnas“ žaidė drąsiai ir savimi pasitikinčiai, jau pirmos minutės parodė, kad klaipėdiečiai nėra nusiteikę juokauti ir nori reikalus sutvarkyti kuo greičiau su komanda, esančia paskutinėje turnyro lentelės vietoje. Bet ne viskas auksas, kas auksu žiba. Greitas pirmasis įvartis 6 rungtynių minutę, kurį pelnė klaipėdiečių bokštas iš Egipto, H.Mehasseb pridėjo daugiau netgi naštos. Visi susirinkę sirgaliai tikėjosi išvysti dar vieną įvarčių lietų, bet nei iš dangaus, nei stadione gausiai lyti nepradėjo. Praleidę varžovai netgi atsigavo ir į duobę neįkrito. Gilesnės niekaip iškasti varžovams nepavyko ir „Neptūnui“. Progų tikrai buvo, bet kaip jau įpratome šiame sezone intrigą laikyti iki pat galo. Gaila, bet pirmajame kėlinyje galėjome įmušti dar ne vieną ir ne du įvarčius. Pirmasis kėlinys baigėsi minimalia persvara, bet nerimo prieš antrą dalį tikrai buvo.

8E6CA17E 9529 4DF5 8CED 134A42C2BDD2

Po pertraukos vaizdas nepasikeitė ir klaipėdiečiai toliau stengėsi „dusinti“ varžovus prie jų vartų. Bet paskutinio akordo vis trūkdavo. Aktyvus visas rungtynes B.Goupy nardė po visą jonaviečių gynyba, bet vis pritrūkdavo tikslumo. Atlikus keitimus didelio pagyvėjimo nesulaukėme. Praėjusią savaitę siautėjęs M.Velyvis šį kartą tenkinosi kitokia role. Rungtynėms einant į pabaigą vis baugiau tapdavo bežiūrint į švieslentę. Rezultatas trapus, o viena nedidelė klaida gynyboje kainuotų labai brangiai. Tą žinodami varžovai einant į pabaiga rungtynėms sukūrė kelis pavojingesnius epizodus, kurie netgi užgniaužė kvapą susirinkusiems žiūrovams. Laimei 81-ają rungtynių minutę B.Goupy pagaliau padėjo tą reikiamą tašką. Ir likusios minutės jau buvo formalumas. Net ir visas rungtynes emocingai iš tribūnų komandai dirigavęs treneris, ramiai paliko tribūnas – rezultatas aiškus.  Devintos iš eilės nepralaimėtos rungtynės laidžia pirmąją sezono dalį uždaryti gera gaida.

E73AA19A 2028 4FF9 AD93 52FF95F6E691

Dabar komandos išeina į pertrauką, po kurios „Neptūnas“ grįš jau liepos 29 d., kuomet Širvintuose pradės antrajį čempionato ratą rungtynėmis su „Transinvest“ komanda, kurią sezono starte nugalėjo namie 4:2. Įdomus faktas,  tai ir buvo vienintelis šios ekipos pralaimėjimas šiame sezone.

Straipsnio autorius: Marius Mockus

Nuotraukos: Matas Baranauskas