FK „Neptūnas“ naujienos

Su vėjeliu. „Neptūno“ puolimas nepaliko vilčių svečiams

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Optibet I lygoje „Neptūnas“ namuose rezultatu 5:0 (5:0) nepaliko jokių vilčių Plungės „Babrungo“ ekipai. Pirmajame kėlinyje uostamiesčio futbolininkai „sušaudė“ varžovų vartus ir antroji rungtynių pusė buvo tik formalumas. Stiprus vėjas labiau padėjo nei pakenkė. Futbolas žaidžiamas bet kokiu oru ir tai puikiai iliustravo ir vakarykštės rungtynės Klaipėdos miesto dirbtinės dangos stadione. O dabar greitai apžvelgsime statistiką ir skaitome, kas vyko rungtynių metu.

Klaipėdos „Neptūnas“ – Plungės „Babrungas“ 5:0 (5:0)

Įvarčiai: 17 min. D.Butkus ( į savus vartus), 26 min. K.Namnganda, 29 min. B.Goupy, 30 min. K.Namnganda, 34 min. B.Goupy

Įspėjimai: 69 min. D.Bondar, 78 min. A.Gečas, 85 min. B.Goupy, 50 min. E.Bagužas

Teisėjas: Orestas Abramavičius (Klaipėda)

2023.10.07 Klaipėdos miesto dirbtinės dangos stadionas Optibet 1 lygos rungtynės. 25 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius: 150

Neptūnas“: 89. D.Komža (GK), 7.B.Goupy, 9.M.Rusys, 10.O.Dovhyi, 23.A.Skurdelis, 26.D.Bondar, 29.D.Jurgelevičius, 49.K.Namnganda, 55.N.Vyzdryk, 66.V.Šulžickij, 5.M.Velyvis

Atsarginiai: 93.V.Tefilov (GK), 11.A.Spyčius, 19.M.Ogundu, 33.A.Ankudinovas, 42.J.Vaitkus, 77.D.Matihin, 94.I.Paulius, 99.A.Gečas

Vyriausiasis treneris : Valdas Trakys

Babrungas“: 44.M.Morales (GK), 2.K.Hiroya, 3.A.Barusas, 4.D.Butkus, 11.M.Skirmantas, 13.Gustavo Luis Vieira, 17.V.Butkus, 20.H.Sarfuri, 32.M.Kazbaras, 33.E.Bagužas, 77.T.Ukrinas

Atsarginiai: 1.D.Kubilickas (GK), 6.K.Vaicikauskas, 7.A.Latakas, 8.J.Vaškys, 22.G.Paulauskas

Treneris: Kęstutis Petkus

Optibet I lygoje „Neptūnui“ prasidėjo maksimalių išbandymų metas. Pirmąjį testą klaipėdiečiai laikė namuose prieš seną gerą pažįstamą Plungės „Babrungo“ klubą. Jau nuo pirmų minučių akivaizdžiai matėsi, kad trenerių štabas ekipą egzaminui paruošė puikiai. Dominavimas su vėjo pagalba veikė lyg puikus tandemas, kuris sudirbo jau nuo pirmų prisilietimų prie kamuolio. Greitai pajutę žaidimo skonį klaipėdiečiai griebia jautį už ragų ir kiekvienas kamuolio pasiuntimas link baudos aikštelės jau yra didžiulis pavojus varžovų vartams. Iš pradžių taikę ir jau 17 minutę prisitaikę klaipėdiečiai veržiasi į priekį ir pavojingą perdavimą uždaro patys varžovai. Visiems diskutuojant, kuris mėlyną apranga vilkintis žaidėjas pasižymėjo, galime juos pristabdyti, nes įvartis krenta į savus vartus kurį, atsineša pilietis – D.Butkus, vilkintis geltoną aprangą. Labai svarbus greitas įvartis nuramina komandą, nuima startinį jaudulį. O toliau tik įdomiau. Ilgai netrukus, po kelių pavojingų išpuolių, įvartį pelno ir „Neptūnas”. Varžovų vartų sargą nuginkluoja K.Namnganda. Nespėjus nuslūgti emocijoms vėl visus iš savo vietų pakelia kitas neptūnietis – B.Goupy. Įvarčiai pasipila, kaip iš gausybės rago. Nesužaidus nei pusvalandžio šeimininkai turi jau solidžią persvarą. Apie ką ir kalbėjo prieš rungtynes trenerių štabas, kad šiose rungtynėse viską lems pirma rungtynių pusė. Dar po minutės rezultatas 4:0, o po maždaug keturių jau krenta ir rekordinis penktasis įvartis, kurį muša uostamiesčio futbolininkai. Tiek daug šį sezoną „Neptūnui“ įmušti nebuvo pavykę.

Į pertrauką komandos išeina daugiau nei užtikrintai pirmaujant klaipėdiečiams. Kad intriga sugrįš į stadioną buvo tikinčių labai ne daug, o ir tie patys, turbūt, tik tas būrelis, sėdinčių netoli aikštės tribūnose, šūksniais vis bandė užkurti komandą kovai. Neužsikūrė, nes antrasis kėlinys tapo tik formalumas. Visi klausimai ir taškai buvo sudėti dar iki pertraukos. Penkiais įvarčiais pasisotinę sirgaliai ramiai stebėjo rungtynes. Kelios pavojingos progos prie vienų ir prie kitų vartų, tik tiek galima prisiminti, kas vyko antroje rungtynių pusėje. Vienuoliktą pergalę Optibet I lygoje iškovojęs „Neptūnas“ ir toliau išlieka kovoje dėl aukščiausių apdovanojimų. Praėjusį sezoną per anksti nurašyti klaipėdiečiai įrodė, kad viltis visada miršta paskutinė. Panašu, kad kažką panašaus išgyvensime ir šiemet. Pirmyn, mėlynai balti!

Sekančias rungtynes „Neptūnas“ turėtų žaisti Marijampolėje su vietos „MML city“, bet dėl šio klubo pašalinimo iš Optibet I lygos, kaip bebūtų gaila, nežais. Klaipėdiečiams automatiškai bus įskaityti trys taškai, o tai reiškia, kad pratęsime nepralaimėtų rungtynių seriją iki aštuonių.

Straipsnio autorius: Marius Mockus

Nuotrauka: Agnė Žilevičiūtė