FK „Neptūnas“ naujienos

Greičiausias čempionato įvartis pergalės neatnešė

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Klaipėdos „Neptūnas“ Optibet I lygos 27 turo rungtynes pradėjo žaibišku įvarčiu ir kai jau atrodė, kad to pergalei ir pakaks, varžovai paskutinėmis antrojo kėlinio sekundėmis lygindami rezultatą dūrė tiesiai į paširdžius visiems.  Rungtynės baigėsi rezultatu 1:1 (1:0) tokiu pat, kaip ir pirmasis komandų susidūrimas vykęs Kaune.

Klaipėdos „Neptūnas“ – Kauno „Be1 NFA“ 1:1 (1:0)

Įvarčiai: 1 min. M.Velyvis, 95 min. K.Akakpo

Įspėjimai: 51 min. A.Gečas, 57 min. B.Goupy, 60 min. M.Rusys, 4 min. I Kort, 57 min. D.Čečkauskas, 90 min. K.Akakpo

Teisėjas: Manferdas Lukjančiukas (Šiauliai)

2023.10.22 Klaipėdos miesto dirbtinės dangos stadionas. Optibet 1 lygos rungtynės. 27 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius: 50

„Neptūnas“: 89. D.Komža (GK), 7.B.Goupy, 9.M.Rusys, 10.O.Dovhyi, 5.M.Velyvis, 23.A.Skurdelis, 26.D.Bondar, 29.D.Jurgelevičius, 49.K.Namnganda, 55.N.Vyzdryk, 99.A.Gečas

Atsarginiai: 93.V.Tefilov (GK), 11.A.Spyčius, 13.T.Jonušas, 19.M.Ogundu, 33.A.Ankudinovas, 42.J.Vaitkus, 77.D.Matihin, 94.I.Paulius

Vyriausiasis treneris: Valdas Trakys

„BE1 NFA“: 23.I.Kort (GK), 4.D.Čečkauskas, 15.D.Slendzoka, 17.M.Dedura, 20.M.Issah, 25.E.Jurjonas, 27.D.Šluta, 41.T.Wouter, 77.D.Vinckus, 91.F.Borges, 99.L.Traore

Atsarginiai: 1.V.Šivickas (GK), 3.R.Jasulevičius, 10.S.Paukštys, 30.R.Mazur, 33.K.Akakpo, 36.Y.Doke

Treneris: Jose Miguel Manuel Machado

Klaipėdos „Neptūnui“ prasidėjo finalų metas. Vienas iš tų finalų – rungtynės su Kauno „BE1 NFA“ ekipa. Greičiausias šio čempionato įvartis, kuris krito dar nesužaidus nė minutės. Atrodė, kad didelių problemų klaipėdiečiai neturės, bet rungtynių pradžia tapo labai apgaulinga, o kaip parodė jų pabaiga, net ir su ne visai laiminga pabaiga. Varžovas nuo pirmų minučių parodė, apie ką ir kalbėjo V.Trakys, kad jie treniruota, fiziškai tvirta komanda ir visas rungtynes reikės dirbti iš peties.

IMG 3789

Pirmą rungtynių minutę M.Vėlyvio išvesti mėlynai balti kontroliavo padėtį ir užgulė varžovų vartus, bet varžovai kartoti ankstyvų savo klaidų nenorėjo ir žaidimas pamažu išsilygino, o kėliniui įpusėjus „BE1 NFA“ netgi perėmė iniciatyvą ir prie mūsų ekipos vartų iš eilės buvo keliami keli pavojingi kampiniai, nuo kurių vargais negalais pavyko apsiginti. Iki to laiko trenerių štabo rungtynių planas buvo vykdomas ir pasibaigus 45 minutėms komandos ilsėtis išėjo turint aikštės šeimininkams minimalią persvarą.

Antrasis kėlinys kovingiau prasidėjo varžovams, o „Neptūnas“ gyveno iš varžovų klaidų ir greitų atakų. Rungtynėse ne vieną progą uždaryti jas turintis „Neptūnas“, tuo nepasinaudojo ir lemiamo žingsnio, kuris užtikrintų ramų gyvenimą iki teisėjo švilpuko, neatliko. Verta paminėti du smūgius, drebinusius varžovų skersinius ir A.Spyčiaus „išėjimą“ nuo aikštės vidurio link varžovų vartų, kuriam Fortūna sėkmės tikrai pašykštėjo.

IMG 3790

Rungtynių pabaigoje savo kortas ant stalo padėjo ir kauniečiai, kurie kabinosi paskutinio šiaudo ir bandė visais įmanomais būdais panaudoti likusį laiką. Visas rungtynes virė vyriška, rimta kova. Pridėtas rungtynių laikas slinko labai lėtai: taktiniai stabdymai, keitimai ir kai kada laiko patempimai. Paskutinė, deja, rungtynių ataka priklausė kauniečiams, kurie tiksliu smūgiu teoriškai atsirevanšavo į „Neptūno“ greičiausią šio sezono įvartį. Aišku, apmaudu, skaudu ir nemalonu taip baigti rungtynes, bet tuo futbolas ir įdomus.

Po rungtynių varžovų treneris įvertino taip, kaip, jo manymu, dėsningą rezultatą. O mums belieka laukti kitų savo finalų šiame sezone, o jie jau nebe už kalnų. Sekantis spalio 28 d., Kėdainiuose prieš „Nevėžį“.

Turnyrinėje lentelėje klaipėdiečiai žengia penkti, bet likus žaisti dar trim turams, gali būti dar visko ir ši užimama vieta tikrai ne galutinė. Lentelėje antroje ir šeštoje pozicijoje žengiančias komandas skiria viso labo tik trys taškai.

Straipsnio autorius: Marius Mockus

Nuotraukos: Alfredas Reivytis